نوسازی آشپزخانه

نوسازی آشپزخانه :

نوسازی آشپزخانه با تعویض و تعمیر همراه است . وچون بیشتر از بقیه ساختمان ریزه کاری دارد. بهتر است از تیمی استفاده کنید. که تمام نیروهای لازم را داشته باشد. تا در حین کار ناچار به استفاده از نیروهای دیگری نشوید . مثلا برای نصب کابینت ، نصب بین کابینتی ف نصب لوازم برقی و لوله کشی گاز و اب و و برقکاری و نصب انواع نور مخفی و کناف های آشپزخانه و نصب کف آشپزخانه که از اهمیت زیادی هم برخوردار است.

نوسازی آشپزخانه ، یکی از مهم ترین قسمت بازسازی و نوسازی در ساختمان ها است. با بکارگیری لوازم شیک و گاهی هم ارزان قیمت میتوانید. بهترین دکور را برای آشپزخانه ایجاد کنید. حتی بدون اینکه هزینه های هنگفتی را متحمل شوید. کافیست از تیم با تجربه استفاده کنید. تا تمام محصولات را با کیفتیت و قیمت های متنوع موجود در بازار بدانند. و در بکارگیری آنها خبره باشند.

نوسازی دکور آشپزخانه مدرن :

دکوراسیون اشپزخانه ، اهمیت زیادی دارد . زیرا بیشترین لوازم برقی در آشپزخانه وجود دارند. علاوه بر اینکه باید زیبایی زیادی داشته باشد. حتما باید دسترسی کامل ،  و استفاده بهینه در این مکان رعایت شود. تا به راحتی بتوان در آشپزخانه کار کرد، و خانه شلوغ نشود.

نوسازی آشپزخانه های قدیمی مشکل تر است. زیرا بسیاری از استاندارد های امروز در آن رعایت نشده است. و نیازمند اصلاح لوله کشی گاز و  آب و حتی فاضلاب نیز می باشد. وگاهی به  دلیل طراحی قدیمی ساختمان. محدودیت هایی را به همراه خواهیم داشت.

علاوه بر این در آشپزخانه های بزرگتر باید محل قرار گیری میز ناهارخوری  را هم در نظر گرفت.

 

نصب کابینت اشپزخانه :

نصب و راه اندازی آشپزخانه ، بسیار مهم است. زیرا هر نوع و هر جنس از متریال بکار رفته شده در ساخت کابینت ، قیمت خود را دارد. و بهتر است قبل از انتخاب دکوراسیون ، بودجه خود را در نظر بگیرید. و با مشورت از کارشناسان ما ، و استفاده از بهترین متریال نسبت به بودجه شما پیشنهاد داده شود. تا بتوانید بهترین بهره را از بودجه خود ببرید.

در آشپزخانه به دلیل اینکه باید همه چیز ضد آب و ضد رطوبت باشد. انتخاب متریال مهم ترین مسئله است. که باید توسط افراد خبره و با تجربه انجام شود. ما در تک پارتیشن شاددل  ، از متریال های خوب و با کیفیت وارداتی و البته اجناس با کیفیت و درجه یک ایرانی استفاده می کنیم. تا هزینه هایی که برای نصب می دهید. بهترین استفاده را کرده باشید.

انتخاب رنگ و جنس ام دی اف در آشپزخانه کاملا سلیقه ای است. و بهتر است که با بقیه دکور منزل هارمونی داشته باشد. بخصوص اگر در اپارتمانی زندگی می کنید. که نمای آشپزخانه مشخص است.

بهترین استفاده از متریال های ایرانی در ساخت و تولید انواع کابینت هابه طول عمر آنها می افزاید. و توصیه می کنیم که از متریال بی کیفیت استفاده نکنید. تا بتوانید ، با خیال راحت و آسوده از آن استفاه کنید .

تجاریطراحی داخلینقاشینوسازی

بازسازیبازسازی اشپزخانهبازسازی و نوسازی آشپزخانهپارتیشندکور آشپزخانهدکوراسیون آشپزخانهکابینت آشپزخانهنوسازینوسازی آشپزخانه