مراحل تولید و نصب میز کانتر اداری :

کانتر اداری با جدیدترین طراحی های روز دنیا و استفاده مفید از فضا . هم برای افراد پشت کانتر و هم برای فضای سالن اهمیت دارد. این فضا هم مکان مناسب منشی و کارمندان را فراهم می کند . و هم زیبایی ب محیط می دهد . که همه این موارد مستلزم داشتن تجربه کافی در تولید و اجرای انواع کانتر می باشد.

کانتر اداری یکی از مهم ترین آیتم ها در دکور شرکت و مطب ها و کلینیک ها و … است. و به همین منظور باید حتما متناسب و تمیز اجرا شود. چون اولین چیزی که در یک شرکت دیده می شود. فضای کانتر منشی و کارمند است.

کانتر اداریپروژه کانتر اداری ام دی اف :

میز mdf شانزده میل در دورنگ از کارخانه تیسان تهیه و بعداز طراحی برشکاری و نوار pvc شد. وسه عدد فایل سه کشو ۳۵سانت برای کارمندان با دیوایدر مربوطه طراحی شد که  طول کل میز ۳۴۰ سانت و عمق آن ۶۵ سانت و ارتفاع آن ۱۱۰ سانت می باشد.

سفارش مدنظر در محل شرکت توزیع قطعات خودرو در بازار ملت تهران ۲۹ اردیبهشت انجام گردید. سفارشات میز و پارتیشن در ۴۸ ساعت از زمان سفارش انجام می گردد. هدف ما جلب رضایت مشتری با پارتیشن مناسب و چیدمان دکوراسیون داخلی و مبلمان اداری مدرن میباشد. تا محیطی دلچسب برای کارمندان فراهم آورده و راندمان کار بالا رود.

 

چرا کانتر اداری :

داشتن کانتر اداری چه مزایایی دارد ؟ آیا چنین  کانترهایی در محیط اداری ضرورت دارد ؟

میز های اداری با کاربرد های مختلف و مدل های کلاسیک و مدرن موجود هستند. اما گاهی خرید یک میز اداری و یا یک همچین میزهایی هم از نظر مالی به صرفه نیست و هم با محیط اطراف هارمونی ندارد. بعلاوه وجود همچین کانتر هایی در شرکت ها و محیط های کاری از الزامات دکوراسیون اداری است.

ما با طراحی کانتر شما متناسب با دکوراسیون شما هم محیط را زیباتر می کند. و هم فضای مناسب و مرتبی را دراختیار کارمندان و منشی قرار می دهد.

شخصیطراحی داخلی

طراحی میز شرکتیطراحی میز منشیکارنتر کارمندکارنتر منشیکانترکانتر اداریکانتر جدیدکانتر کارمندیمیز اداریمیز مدیریتمیز منشی