پارتیشن پانسیون مطالعاتی خوارزمی

پروژه پارتیشن پانسیون مطالعاتی خوارزمی :

پارتیشن پانسیون  در تهران بلوار شهرزاد . پارتیشن دوجداره با mdf والیس و شیشه برفی و همچنین کمد کتابخانه اجرا گردید که با ورق mdf شانزده میل و پی وی سی همرنگ اجرا گردید ، این سبک پارتیشن کار ما نبود و بعلت اینکه قبلا بخشی از آن نصب شده بود د. ادامه ما نیز مشابه پارتیشن موجود خودشان تولید نمودیم تا پارتیشن ها همخوانی داشته باشند.

پارتیشن پانسیون ، در کمترین زمان تکمیل شد. مشکل اصلی که در این پروژه وجود داشت . اینجاد هماهنگی با پارتیشن های قبلی بود. هماهنگ کردن طرح و رنگ در این نوع از پروژه ها ، در اجرا ، محدودیت های زیادی  خواهیم داشت.

 

پارتیشن پانسیون دوجداره :

استفاده از پارتیشن ام دی اف های درجه یک وارداتی  در  تهیه و تولد انواع پارتیشن های دوجداره ، کمک زیادی به بالا بردن کیفیت آن  می کند. همچنین به دلیل سخت بودن در نصب این نوع از پارتیشن ها ، توصیه می شود . از شیشه و کرکره و یراق های درجه یک استفاده کنیم. تا هزینه های اضافی در بر نداشته باشیم.

نصب درست این نوع از پارتیشن ها به دلیل حساسیتی که در نصب آن وجود دارد. از اهمیت زیادی برخوردار است. بنابراین بهتر است از تیم حرفه ای که پروزه های زیادی انجام داده باشند.  استفاده کنید . همچنین از این نوع از پارتیشن ها در مکان های اداری توصیه می شود.

پارتیشن پانسیون

پارتیشن

چرا تک پارتیشن شاددل :

تیم حرفه ای و با تجربه تک پارتیشن شاددل با بهره گیری از برترین نصاب های با نجربه در ایران ، کار با کیفیت و درجه یک را در کمترین زمان ، تحویل مشتری می دهد. ما با بکارگیری لوازم و یراق های درجه یک ، می توانیم بهترین پروژه را تحویل دهیم. رضایت مشتریان عزیزمان را میتوانید در انجام پروژه ها ببینید.

ما تمام انواع پارتیشن ها را انجام داده ایم . مانند پارتیشن تک جداره ، پارتیشن دوجداره ، پارتیشن بیمارستانی ، پارتیشن ادرای و مسکونی ، پارتیشن پانسیون و مطب و تمام مراکز عمومی که با بصورت پارتشن شیشه ای و ام دی اف و یا ترکیبی از این دو جنس ، طراحی و اجرا می شود.

تجاریشخصیشهریطراحی داخلی

پارتیشنپارتیشن اداریپارتیشن ام دی افپارتیشن پانسیونپارتیشن تک جدارهپارتیشن دوجدارهپارتیشن شیشه ایپارتیشن مسکونی