پارتیشن hpl سرویس بهداشتی:

پارتیشن hpl و مراحل نصب و‌ تکمیل آن در مجتمع خدمات رفاهی مهتاب قم دوم اردیبهشت ۱۳۹۹ با درب ضد اب اچ پی ال دوازده میل بر روی کابین دیوار کاشیکاری شده نصب و تحویل گردید. این پروژه در کوتاه ترین زمان ممکن  و با بکارگیری بهترین لوازم و فطعات ، انجام شد.

پارتیشن hpl  یکی از خاص ترین نوع پارتیشن است. زیرا ضد آب بودن تمام قطعات از اهمیت زیادی برخوردار است. به همین منظور ، باید در انتخاب لوازم و قطعات دقت لازم را داشته باشیم. پس باید حتما با  تیم حرفه ای و خاص کار کرد. در صورت استفاده از لوازم بی کیفیت ، هزینه های بعدی به همراه خواهید داشت.

 

ویژگی های پارتیشن hpl تک پارتیشن شاددل :

تیم حرفه ای و  با تجربه شاددل ، به لطف خدا و با همکاری و حمایت هموطنان عزیزمان ، موفق به انجام بیشترین تعداد پروژه پارتیشن در ایران و تمام کشورهای همسایه شده است. که در وب سایت تک پارتیشن برخی از آن ها را برای نمونه درج کرده ایم.

حال برخی از ویژگی های برتر انجام پارتین سرویس بهداشتی با تیم تک پارتیشن شاددل را ارائه میکنیم.

پارتیشن hpl۱- استفاده از بهترین یراق های ترک و درجه یک

۲- ضدآب و ضد رطوبت

۳- استفاده از ورق های ضد آب در تولید پارتیشن hpl درجه یک

۴- اتمام پروژه در کمترین زمان

۵- ضمانت اجرای تک پارتیشن شادل

 

 

انواع پارتیشن های پر کاربرد :

۱- پارتیشن دوجداره : این نوع از دیوارک ها مناسب ترینو شیک ترین مدل برای شرکت ها ، ادارات ، مطب ، سالن های زیبایی و ماساژ و تمام مراکز اداری می باشد.

۲- پارتیشن اکاردئون : که برای تالار ها و سالن های سمینار و رستوران ها و هتل ها پرکاربرد هستند. و برای جداسازی قسمت های مختلف از هم استفاده می شود.

۳- پارتیشن شیشه ای : یکی از شیک ترین و زیبا ترین نوع پارتیشن است. که در پاساژ ها  و فروشگاه ها ، شرکت ها ، آرایشگاه ها ، درمانگاه ها ، سازمان های دولتی و حتی در منازل هم کاربرد دارد. از برتری این نوع از دیوارک ها ، امکان انتفال نور به داخل پارتیشن است. به همین منظو نور محیط را حفظ می کند.

۴- پارتیشن ام دی اف : اجرا انواع پارتیشن ها با ورق های ام دی اف درجه یک وارداتی ، دررنگ ها و طرح های متنوع و کاملا سفارشی ، این نوع از دیوارک ها بسیار پر کاربرد هستند. چون هم در طرح ا متنوع قابل اجرا هستند و هم به راحتی قابل تمیز کردن هستند.

۵- پارتیشن بیمارستانی : یا پاراوان ، که بین تخت های بیماران لازم و ضروری است . علاوه بر کاربرد یکه در محیط های پزشکی و در اتاق معاینه دارد . در منازل  برای جدا کردن قسمت هایی از خانه ، در رستوارن ها برای جداسازی میز ها و قسمت های وی آی پی و در بسیاری دیگر از فضاهای داخلی و حتی پارتیشن حمام ، برای جداسازی رختکن ( که باید از ورق های پارتیشن hpl استفاده شود. ) نیز کاربرد دارد.

 

 

تجاریشخصیشهریمحوطه سازی

پارتیشنپارتیشن hplپارتیشن اداریپارتیشن استخرپارتیشن ام دی افپارتیشن حمامپارتیشن دوجدارهپارتیشن سرویس بهداشتیپارتیشن سرویس مدرسهپارتیشن ضدآب