پارتیشن تک جداره :

پارتیشن تک جداره ام دی اف با شیشه های سند بلاست و نشکن و بسیار شیک و مدرن. ۳ پروژه نصب پارتیشنهای تکجداره با قاب mdf و شیشه های تمام سند بلاست نمایشگاه ماشین خ شریعتی
قاب پارتیشن از جنس ام دی اف شانزده میل بژ رنگ که بصورت دوبل اجراشده و شیشه های سندبلاست شده داخل ان قرار گرفته است.  پوشش پارتیشن برای جدا سازی آبدارخانه از سالن نمایشگاه میباشد.

پارتیشن تک جداره به دلیل فضای کمی که اشغال می کند . برای فضاهای کوچک بسیار مناسب است. و به همین دلیل در بسیاری از مکان ها از این نوع پارتیشنها استفاده می شود. و از جنس های مختلفی ساخته شده است.

پارتیشن تک جداره پرکاربرد :

یکی از مکان هایی که  پارتیشنهای تکجداره کاربرد زیادی دارد.  نمایشگاه های ماشین است. این مکان نمایشگاهی علاوه بر اینکه باید فضاسازی شود.  تا تعداد بیشتری ماشین در فضای آن جا بگیرد و نهایت بهره از فضا برده شود . باید به زیبایی فضا هم توجه شود.

پارتیشن تک جدارهپس با توجه به این نکته باید فضای آبدارخانه و یا هر فضای دیگری غیر از بخش اصلی نمایشگاه جدا سازی شود. پارتیشنهای تکجداره با شیشه های سند بلاست بهترین انتخاب برای این فضا است. معمولا پارتیشنهای استفاده شده در فضای نمایشگاه تک جداره و از جنس ام دی اف هستند. قاب پارتیشن از جنس ام دی اف است. ام دی اف به کار برده در آن ها از بهترین و مقاوم ترین نوع ام دی اف و به شکل شانزده میل است .که به صورت دوبل اجرا می شود. داخل این قاب ها شیشه های سند بلاست قرار می گیرد.

شیشه ی سند بلاست نوعی شیشه ی طرح دار است. که قابلیت و انعطاف بالایی دارد .و می توان روی این شیشه هر طرحی را اعمال کرد. این شیشه ها یا کاملا مات هستند و یا طرح دارند. با توجه به این نکته که داخل ابدارخانه نباید دیده شود. از طرحی استفاده می شود که دید نداشته باشد.

پارتیشن تک جداره از نظر هزینه به شدت مقرون به صرفه است و شما می توانید در هنگام تهیه ی آن دقت کنید تا نوع ضد صدا و صوت آن را تهیه کنید. پارتیشنهای تکجداره تنوع و رنگ بندی بالایی دارد و می توان مناسبت ترین نوع آن را انتخاب کرد. این نوع پارتیشنها به سرعت نصب می شود و برای حمل و نقل و جا به جایی هیچ مشکل خاصی ندارد.
اگر شما صاحب یک نمایشگاه ماشین و یا هر نمایشگاه دیگری هستید. می توانید با استفاده از این نوع با شیشه ی سند بلاست فضای خودتان را به مفیدترین شکل ممکن استفاده کنید. و فضای دلچسب، زیبا و پر از آرامشی ایجاد کنید.

طراحی داخلیمحوطه سازینوسازی

پارتیشنپارتیشن اکاردئونپارتیشن ام دی افپارتیشن بیمارستانپارتیشن تاشوپارتیشن تالارپارتیشن تک جدارهپارتیشن تکجدارهپارتیشن دوجدارهپارتیشن شیشه ایپارتیشن متحرک