پروژه کابین سرویس بهداشتی مجتمع توریستی مهتاب اتوبان قم تهران

کابین سرویس بهداشتی

کابین سرویس بهداشتی : مجتمع توریستی مهتاب اتوبان قم تهران

کابین سرویس بهداشتی و نصب پارتیشن ضد آب در مجتمع توریستی تفریحی اقامتی مهتاب واقع در کیلومتر ۱۲۰ اتوبان تهران به قم با مساحت بیش از ۱۳.۵ هکتار ، قدیمی ترین مجتمع واقع در این بزرگراه میباشد. که بعد از ۱۶ سال نیاز به بازسازی سرویس بهداشتی عمومی رابرای رفاه حال مسافرین محترم و‌زائرین حرم حضرت معصومه س رادر دستور کار قرار دادند.

کابین سرویس بهداشتی در این مجموه نصب و اجرا شد. و مجموعه تک پارتیشن برای کابین سرویس ضداب ورق hpl وارد مجموعه مهتاب شد وموارد تهیه و تولید کابین سرویس بهداشتی با ورق اچ پی ال را استارت زد و بعد از اماده سازی سرویس های بهداشتی مردانه تکمیل ونصب گردید.

 

نصب و اجرای انواع پارتیشن ها :

نصب و اجرای انواع پارتیشن های اداری و مسکونی ، پاراوان بیمارستانی، انواع پارتیشن دوجداره ، کرکره ولومی و تک جداره ، پارتیشن های شیشه ای و سکوریت ، پارتیشن ام دی اف و آلومینیومی ، پارتیشن خانگی و کلینیک ها و مراکز درمانی توسط تک پارتیشن شاددل ، در کمترین زمان و با کیفیت ترین لوازم و قطعات انجام می شود.

 

استعلام قیمت از کارشناس ما محمد شاددل ۰۹۱۲۶۸۵۲۵۰۲

 

جنس پارتیشن hpl چیست ؟

جنس این نوع از پارتیشن ها از نوع ورق های اچ پی ال HPL ( ضد آب ) است. و کاملا ضد آب و رطوبت است. اما نکته مهم دستگیره ها و قفل و یراق ها و دیگر لوازم ، در این نوع از پروژه ها است. که خوشبختانه ما در اجرا و نصب پروژه های خود در تک پارتیشن شاددل ، از لوازم درجه یک استفاده می کنیم. تا محصولی با دوام و با کیفیت را در اختیار شما قرار داده باشیم.

 

آخرین پروژه هاآموزش هااخباروبلاگ

پارتیشنپارتیشن توالتپارتیشن حمامپارتیشن سرویسپارتیشن سرویس بهداشتیپارتیشن سرویس حمامپارتیشن ضدآبکابین سرویس بهداشتی

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!