پارتیشن کناف

تعريف پارتيشن كناف :

به ديوار جدا كننده اي كه از جنس گچ برگ با سازه گالوانيزه پارتيشن كناف گويند اين نوع ديوار پارتيشن سازه اي سبك دارد و در ساخت وساز هاي جديد كاربرد دارد ، با اين نوع پارتيشن ديگر نياز به عمليات بنايي و تيغه چيني نيست ضمن اينكه سرعت بالايي در اجرا دارد و براحتي ميتوان داخل جدار ان دار پشم شيشه و پشم سنگ قرار داده و عايق صوتي نمود.
پارتيشن كناف دوجداره قابليت عبور تاسيسات رادارد بعد از نصب این پارتيشن آن را نقاشی يا كاغذ ديواري می کنیم.  درواقع دیوار جدا کننده ای است . که برای دیوار کشی بدون نیاز به بازسازی ساختمان و خرابی ساختمان انجام می شود.

از پارتیشن  کناف برای دیوار کشی و پارتیشنبندی اداره ها ٬ شرکت ها و مراکز درمانی واستفاده می شود.  این دیوار کشی انجام می شود. و سپس با توجه به فضای دکوراسیون داخلی٬ کاغذ دیواری و یا رنگ  می شود.

امروزه از کناف برای دکوراسیون منزل زیاد استفاده می شود. از کناف هم برای سقف هم دیوارها استفاده می شود. که همان پارتیشن کناف استدر مراکز درمانی مانند کلینیک ها و مطب ها برای ایجاد اتاق های انجام کار و اتاق ویزیت پزشک هم استفاده می شود. و یا در شرکت ها برای تقسیم بندی فضا به اتاق های بیشتر و مرتب سازی فضای کارمندان استفاده می شود.

مزایای برتر پارتیشن کناف :

۱نسبت به بقیه پارتیشن ها سریعتر اجرا می شود.

۲کم هزینه تر از ساخت دیوار است

۳فضای کمتری نسبت به دیوار اشغال می کند.

۴سبک تر از دیوار است. در نتیجه ساختمان را سنگین نمی کند.

۵قابلیت هماهنگ کردن با دکوراسیون را به راحتی دارد. در رنگ و طرح های مختلف قابل اجرا است.

۶قابل جابجایی  و تغییر است.

۷به کف ساختمان آسیبی نمی رساند. و بصورت مستقل اجرا می شود.

۸نیاز به مصالح ساختمانی ندارد

۹مقاوم در برابر حرارت و رطوبت است

پارتیشن کنافچرا پارتیشن کناف شاددل ؟

درتمام فضاها با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت قاب اجرا است. از جنس خوب و مقاوم  در برابر رطوبت و حرارت در ساخت این دیوارک ها استفاده می شود. اجرای سریع و با دقیت بالا و تحویل به موقع پروژه شما. طراحی حرفه ای و کاربردی توسط تیم با تجربه تک پارتیشن شاددل . توانایی تغییر و جابجایی این پارتیشن را داریم . و پس از جابجایی  به محل جدید ما این پارتیشن کناف  را به محل جدید شما با همان کیفیت و قیمت مناسب انتقال دهیم.

گروه تك پارتيشن با افتخار در خدمت اوامر پارتيشني شماست

پارتیشن کناف
پارتیشن کناف
پارتیشن کناف
پارتیشن کناف
پارتیشن کناف