پارتیشن چیست و‌ انواع پارتیشن و پارتیشن ارزان


پارتیشن چیست ؟

پاریتشن چیست و انواع آن کدام است پاسخ این سوال همینجا در تک پارتیشن شاددل بزرگترین مرجع و تولید کننده اصلی و نصب انواع پارتیشن و پاراوان است. دیوارک جداکننده بین دویا چند فضا را در اصطلاح پارتیشن نامگذاری شده است. این دیوارک یا همان دیوارجداکننده میتواند از هرجنسی تشکیل شود .

در ایران بیشترین کاربرد کلمه پارتیشن در دیوارهای جداکننده ام دی اف و شیشه که در ادارات کاربرد بیشتری دارد استفاده میگردد. تنوع این محصول با توجه به نوع متریال و مواد اولیه مصرفی بسیار زیاد است مثلا برای جدا سازی فضا در بین سالن های اداری میتوان از ستونهای آلومینیوم هشت پر با پرکننده mdf شش میل و شیشه پارتیشنبندی نمود که به پارتیشن تکجداره شش میل معروف شده است.
 

انواع پارتیشن ها و تولیدکننده های آن با توجه به درخواست و هزینه کرد کارفرمایان محترم متغیر هستند. پارتیشن شیشه ای که امروزه بیشتر از گذشته در شرکت های بزرگ کاربرد پیداکرده است. به پارتیشنهای فریملس معروف شده..  ( یعنی پارتیشنهای شیشه ای بدون فرم و چهارچوب‌)  پارتیشنها از دیوار سیمانی و دیوار آجری کاربرد بیشتر و فضای کمتری اشغال میکند . ضمن اینکه درزمان و‌هزینه نیز صرفه جویی میشود.

پارتیشن چیست

کاربرد پارتیشن چیست ؟

امروزه با پارتیشنها دکوراسیون داخلی ساختمان نیز چیدمان و مبله میشود. بطوریکه مبلمان اداری و دیوارکوب و دیوارک و کمد دیواری و سقف کاذب و کف پارکت و عبور تاسیسات و دیزاین داخلی اپارتمان با پارتیشن طراحی و‌اجرا میگردد.

ارزانترین دیوارک جداکننده مربوط به  تک جداره شش میل آلومینیومی میباشدکه بر اساس مترمربع ۱۰۵ هزار تومان محاسبه میگردد .
پارتیشنهای دوجداره ام دی اف نیز از استقبال بالایی برخوردار است. بطوریکه با تغییر چیدمان استراکچرها و بدنه و ابعاد قاب ام دی اف و شیشه تغییرات زیادی پیدا میکند. و قابلیت نصب پرده کرکره ولومی باعث شده . تا دید داخل اتاق را اختیاری نماید و هرگاه کاربر بخواهد. میتواند با چرخاندن ولوم پرده پارتیشن تغییر وضعیت اتاق را شاهد باشد .

 

در اماکن پزشکی و درمانی از پارتیشن های متحرک و ثابت نیز استفاده میشود . برای جدا سازی بین تخت بیماران و‌اتاق معاینه و نمازخانه و تالارها میتوان از نوع متحرک و‌ پارتیشن اکاردئون بهره برد.

تک پارتیشن با نزدیک به دودهه تجربه در زمینه تولید انواع دیوارهای جداکننده ثابت و متحرک آمادگی ارائه خدمات بطور همزان در چند پروژه را داراست .
امیدواریم درصورت تمایل به استفاده از انواع پارتیشن و دیوارجداکننده درمحیط کار و منزل ، خدمتگذار باشیم. و سوالات شما درباره اینکه پارتیشن چیست را در وب سایت تک پارتیشن شاددل یافته باشید. همچنین از نظرات و پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در صفحه تماس با ما ( برای ارسال نظر کلیک کنید ) استقبال میکنیم. 

www.partitioni.ir
www.takpartition.net

 

ارادتمند شما شاددل

۰۲۱۲۲۳۳۷۱۳۲
۰۲۱۲۲۸۷۹۴۸۴
۰۲۱۸۸۵۱۷۰۹۹

 

آخرین پروژه هااخباروبلاگ

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!