پارتیشن چرخدار

پارتيشن چرخدار :

پارتيشن چرخدار یا آكاردئونی با كاور پايه جديد كاملا متحرك توليد شده است.  گروه تك پارتيشن براي اولين بار با شكل جديد پارتيشن روانه بازار شد . سفارشات پارتيشني شما را در كوتاه ترين زمان براي بيمارستان و كلينيك به ما بسپاريد .

پارتيشن چرخدار اكاردئوني كه مشاهده ميفرمائيد در يك كلينيك پوست و مو شمال تهران ٢٢ مهر ٩٦ باجرا رسيد منتظر ثبت سفارش پارتيشن بين تختي و پارتيشن بيمارستاني بدون مشابه توليد در ايران و توليد ايران ۰۲۱۲۲۸۷۹۴۸۴

پارتیشن چرخدار یکی از پرکابرد ترین دیوارک های متحرک در مراکز پزشکی و بیمارستان ها است که گاهی از آنها با نام پارتیشن بیمارستانی یاد  می شود. این دیوارک ها قابل حمل و جابجایی است . و چون چرخدار هستند به آنها پارتیشن چرخدار گفته می شود.

 

بهترین پارتیشن چرخدار آکاردئونی :

پارتیشن آکاردئونی برای جداسازی فضا ها و بین تخت های بیمارستان استفاده می شود. علاوه بر این تاشو هستند و در زمانی که به آنها نیازی نیست . فضای کمی را اشغال می کند. و به همین دو علت از آنها در بیمارستان ٬ کلینیک و مراکز درمانی استفاده می شود.

جالب است که به پارتیشن های بیمارستانی پاراوان هم گفته می شود . و تعداد لت یا صفحات تاشو که این پارتیشن بیمارستانی را تشکیل داده از مشخصه های اصلی این محصول پارتیشنی است. و دیگر مشخصه پارتیشن چرخدار یا همان پاراوان بیمارستانی ٬ جنس صفحات است. که قیمت آن بر اساس این دو آیتم متقاوت است .

اجرا و نصب صحیح  پارتیشن آکاردئونی ٬ طول عمر آن را بالا برده . و توصیه می کنیم . قبل از خرید پارتیشن فیزروتراپی و پارتیشن مطب مشاوره رایگان بگیرید.

۰۹۱۲۶۸۵۲۵۰۲ محمد شاددل مدیریت مجموعه تک پارتیشن

پاراوان چهارلنگه کاغذ دیوارینکات مهم در انتخاب پارتیشن بیمارستانی :

۱- جنس صفحات پاراوان پزشکی : انتخاب جنس مناسب با فضای شما ٫ دوام این محصول را بالا می برد . حتما قبل از سفارش این محصول مشاوره تحصصی بگیرید . تا بهترین محصول نسبت به فضای شما را پیشنهاد می دهیم.

۲- اجرا و نصب پارتیشن بیمارستانی : در صورتی که این محصول به خوبی نصب شود و از اتصالات و چرخ های با کیفیت در پارتیشن چرخدار استفاده شود . دوام آن را بالاتر می برد. و شما در جابجایی این محصول دچار مشکل نخواهید شد.

پاراوان