پارتیشن مسکونی

پارتیشن مسکونی چیست:

پارتیشن مسکونیپارتیشن مسکونی چیست و چه تفاوتی با پارتیشنهای اداری دارد؟ و تمام سوالات شما در باره ی  انواع دیوارک و پاراوان ، و نصب و اجرا و حتی آموزش انواع پارتیشنها را در وب سایت رسمی محمد شاددل ارائه میکنمیم.

پارتیشن مسکونی  در فضای داخل آپارتمان و منازل شخصی استفاده می شود. برای جداسازی فضای سالن از راهرو . و با برای جداسازی فضای انباری از محیط پارکینگ ها هم در فضاهای مشاء ساختمان ها و آپارتمان ها کاربرد زیادی دارد. البته در داخل واحد مسکونی برای جداسازی فضای اتاق خواب از سالن در آپارتمان های کوچک هم کاربرد دارد.

 

پارتیشن مسکونی ضدآب :

جالب است بدانیم که این نوع از پارتیشنها امکان ضد آب بودن را دارند. که در تراس و یا سرویس بهداشتی و رخت کن داخل سرویس حمام هم کاربرد دارد. که در ساخت این نوع از پارتیشنها از ورق های ضد آب upvc اسفتاده می شود. و بیشترین کاربرد آن در درب سرویس حمام و سرویس بهداشتی است. که خیال شما را از بابت ترک خوردن درب بر اثر خیس شدن ، آسوده و راحت می کند.

 

دکوراسیون با پارتیشن خانگی :

پارتیشن خانگی برای چیدمان زیبایی سالن پذیرایی و لابی ساختمان هم کاربرد دارد. که در ساخت آن از ورق های چوبی برش خورده با CNCدر ‌‌اشکال مختلف تشکیل شده است. که در زیبایی و دکوراسیون منزل تاثیر زیادی دارد. و اکثراًبرای تکمل زیبایی دکور منزل از پارتیشنهای خانه که  هم چوبی و هم آهنی هستند، استفاده می شود.

برای مثال در ورودی سالن های خانه و آپارتمان ها از پارتیشنهای تزئینی آهنی و‌چوبی که حالت فلاورباکس و کتابخانه و دکوری دارد استفاده میگردد.

 

پارتیشن مسکونیبرتری پارتینش خانگی شاددل :

۱- سفارشات پارتیشن خانگی باتوجه به نیاز مشتری و چیدمان منزل طراحی و‌تولید میگردد.

۲- تهیه شده از بهترین جنس چوب و فلز

۳- استفاده از مدل های شیک و مدرن و جدید سال

۴- ضمانت اجرا و نصب

۵- بهترین طراحی و استفاده بهینه از فضا

 

استفاده از پارتیشنهای مسکونی برای دکوراسیون منزل بسیار مفید است. این پارتیشنها هم منزل را به قسمت های مختلف تقسیم می کند . و هم زیبایی خاصی به فضا می دهد.و هم به ما امکان جداسازی فضا های منزل را می دهد. و هم دیزاین و نورپردازی  خاصی به فضا می دهد. دکوراسیون منزل را میتوان با انواع پارتیشنها دکور کرد. و به زیبایی منزل افزود.

 

در چه فضاهایی از پارتیشن مسکونی استفاده میشود؟

۱- داخل منزل ( جداسازی اتاق خواب از سالن )

۲- بیرون واحد ( جداسازی فضای پارکینگ از انباری )

۳- لابی ساختمان ( جداسازی فضای ورودی ها و سالن انتظار مهمان

۴- پارتیشن مسکونی ضدآب ( رختکن حمام ، درب سرویس بهداشتی ، داخل بالکن )

آخرین پروژه هااخباروبلاگ

پاراوانپارتیشنپارتیشن آمادهپارتیشن حمامپارتیشن خانگیپارتیشن سرویس بهداشتیپارتیشن مسکونی

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!