پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای :

پارتیشن شیشه ای همان دیوار جداکننده ای که ازجنس شیشه میباشد. و برای تقسیم فضا در محیط اداری کاربرد بیشتری دارد نامدیگر ان پارتیشن شیشه سکوریت یا پارتیشن شیشه نشکن یا پارتیشن فریملس یا پارتیشن تمام شیشه یا پارتیشن تکجداره شیشه میباشد.

قاب این پارتیشن شیشه ای از الومینیوم میباشد. که در دونوع پارتیشن شیشه کوتاه و پارتیشن شیشه بلند تولید میگردد. قیمت این مدل پارتیشن تکجداره بستگی به فرم قاب دور شیشه و‌قطر شیشه و طراحی های روی ان متغییر از ۲۳۰ تا ۴۳۰ هزار تومان میباشد .

گروه تک پارتیشن با بیش از یکدهه تجربه در زمینه تولید انواع پارتیشن ها در خدمت شماست. تا تمام خدمات طراحی و تولید و نصب انواع پارتیشن های باکیفیت را احرا کند.

 

پارتیشن شیشه ای مناسب فضای اداری :

در این روزگار که شاهد کاهش فضای داخلی ساختمان‌ها هستیم، نیاز به جداسازی فضا بیشتر از همیشه احساس می‌شود. می‌دانیم که در زمان‌‌های گذشته برای جداسازی فضا، از گچ و آجر و سیمان استفاده می‌شده.

اما با پیشرفت در زمینه‌ی صنعت، طراحان و معماران شیشه‌های سکوریت که علاوه بر زیبایی، مقاومت بالایی دارند را برای جداسازی فضا پیشنهاد داده اند. با استفاده از این نوع پارتیشن ، می‌توان بدون هیچگونه خرابی و کنده کاری، فضای یک محیط را تقسیم کرد. برای نمونه، یک سالن بزرگ را به چندین اتاق تقسیم کنیم.

در پارتیشن‌های اداری، امکان ساختن درهای لولایی و کشویی نیز وجود دارد. این نوع از پارتیشن‌ها علاوه بر جداسازی حریم، نقش عایق صوتی و گرمایی نیز دارد و در مقابل عوامل خارجی مثل گرد و غبار نیز جلوگیری می‌کند.

شیشه سکوریت مصرفی در این پارتیشن‌ها سکوریت ۱۰ میلی‌متر دارند‌. البته می‌توان از شیشه‌های لمینت و دو جداره نیز استفاده کرد.
‎استفاده از شیشه با ضخامت کمتر، علاوه بر اینکه صرفه‌ی اقتصادی ندارد، بلکه چون مقاومت کمتری دارد، احتمال شکستن و خسارت دیدن نیز زیاد است.

جالب است که در طراحی این پارتیشن‌ها می‌توان بر روی شیشه سکوریت طرح‌های گوناگونی ایجاد کرد. در این پارتیشن‌ها از فریم‌های آلومینیومی، استیل و یراق آلانت نگهدارنده‌ی استاندارد استفاده می‌شود‌. این باعث می‌شود که انتقال نور و تعامل نور در محیط کار بهتر و سریع‌تر انجام شود.

‎بهترین نوع فریم، فریم استیل است. فریم‌های استیل کیفیت خیلی بهتری دارند و در برابر رطوبت مقاومت بالاتری نیز دارند و در نتیجه‌ی برای همه نوع آب و هوایی مناسب هستند.

 

پارتیشن شیشه ای شیک  :

‎۱_در برابر ضربات احتمالی که بخاطر تردد افراد است، مقاوم است.
‎۲_قابلیت انعکاس نور به فضا را دارد.
‎۳_سریع‌ترین و آسان‌ترین نظافت را دارند.
‎۴_می‌توان که در صورت عدم نیاز، آن‌ها را جمع کرد و دوباره نصب کرد.
‎۵_کمترین زمان برای نصب را دارند.
‎علاوه بر همه‌ی این‌ها قیمت مناسب پارتیشن شیشه ای . البته باید در نظر داشت که عواملی مثل رنگ فریم آلومینیومی، چگونگی باز شدن درهای کشویی و نوع برق مصرفی و عواملی از این دست نیز در قیمت تاثیرگذار است.

آخرین پروژه هااخباردسته‌بندی نشدهوبلاگ

پارتیشنپارتیشن اداریپارتیشن سکوریتپارتیشن شرکتپارتیشن شیشه ایپارتیشن نشکن

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!