پروژه پارتیشن سرویس بهداشتی مهتاب قم

پارتیشن مهتاب قم

پارتیشن سرویس بهداشتی :


پارتیشن سرویس بهداشتی
و کابین سرویس بهداشتی hpl  . این پروژه مربوط به پروژه مهتاب قم واقع در کیلومتر ۱۲۰ اتوبان تهران قم میباشد. پروژه در دوبخش سرویس بهداشتی کابین مردانه و کابین سرویس بهداشتی بانوان اجرا میگردد. مراحل تهیه ورق ضداب و اچ پی ال ضد اب و اندازه گیری و طراحی مربوطه پس از بازدید انجام گرفت.

پارتیشن سرویس بهداشتی ضد اب ورق ۱۲ میل اچ پی ال سبز رنگ انتخاب شد و با یراق الات گارنت و قفل چرخشی استیل سبز و قرمز ، ارتفاع پارتیشن سرویس ۱۹۴ سانت میباشد. عمق سرویس بهداشتی ۱۴۰ سانت و عرض سرویس های بهداشتی ۱۲۰ سانت میباشد و‌دیوارهای جدا کننده سرویس بهداشتی از پنل شیت میباشدکه دارای فلاش تانک اتوماتیک میباشد .
پارتیشن سرویس بهداشتی و کابین سرویس بهداشتی ضد اب ورق اچ پی ال سبز رنگ‌۱۲ میل به تعداد ۲۲ چشمه مردانه و ۱۶ سرویس بهداشتی قسمت سرویس بهداشتی بانوان پروژه مهتاب قم در حال اجرا میباشد.

 

 تصاویر مربوط به اجرای پروژه سرویس بهداشتی مهتاب قم

 

 

‎امروزه از پارتیشن‌ها استفاده‌های زیادی می‌شود. علاوه بر منازل، در ادارات، فروشگاه‌ها، رستوران‌ها، هتل‌ها، سرویس‌های بهداشتی و خیلی از مکان‌های دیگر. علاوه بر پارتیشن‌های متحرک، امروزه نوع ثابت آن  نیز طرفداران زیادی دارد.

 

چرا پارتیشن سرویس بهداشتی به جای دیوار استفاده می شود؟

‎حتما در سرویس‌های بهداشتی عمومی دیده‌اید که بین سرویس‌ها، به وسیله‌ی پارتیشن‌ها از هم جدا شده است.
‎امروزه، پارتیشن‌ها جای دیوارهای آجری بین سرویس‌ها را گرفته اند.‌ یکی از مزیت‌های اصلی استفاده از پارتیشن‌ها در سرویس بهداشتی، فضای کمی است که اشغال می‌کنند.

‎سرویس بهداشتی‌ها از آن دست مکان‌هایی‌ست که به صورت مستقیم با آب در ارتباط است. از این رو، تمام پارتیشن‌های این اماکن بابد  ضد آب باشد و قابلیت شستشو داشته باشد.
‎پارتیشن ضد آب ، پارتیشن hpl و پارتیشن‌های pvc دیوارهای جداکننده‌ی کم عمقی هستند.  که در انواع رنگ‌ها برای سرویس‌های بهداشتی استفاده می‌شوند.
پارتیشن‌ سرویش بهداشتی از ورق‌های pvc که کاملا ضد آب و رطوبت است ساخته می‌شود.  که برای جداسازی فضای سرویس بهداشتی و حمام، در بیمارستان‌ها، هتل‌ها‌، سیتی‌سنتر‌ها و مکان‌هایی از این قبیل استفاده می‌شود.

 

مزایای برتر پارتیشن سرویس بهداشتی :

  • ‎از نکات مثبت پارتیشن‌های pvc می‌توان گفت که ضد آب، ضد ضربه، آنتی باکتریال و دارای قیمت‌های مناسب است.
  • ‎در فضاهای مرطوب مثل حمام، دستشویی، استخر، آزمایشگاه و … بیشتر از این ورق‌ها استفاده می‌شود‌.
    ‎این پارتیشن‌ها در ظاهز ظریف و شسته رفته به نظر می‌رسند، بدون خراش هستند و تمیز کردن آسانی دارند‌. علاوه بر این‌ها، برای محیط زیست نیز آسیبی ندارند.
  • و Pvc در واقع نوعی پلاستیک سخت و مقاوم است که بخاطر داشتن روان کننده‌ها، نرم و انعطاف پذیر شده است.در واقع پارتیشن‌ سرویس بهداشتی ، سبک بوده و در برابر ضربه و رطوبت کاملا مقاوم است بطوری که گاهی از آن، برای ساخت لوله‌های آب استفاده می‌شود. عایق در برابر رطوبت و استحکام را نیز می‌توان از ویژگی‌های مثبت آن‌ها شمرد.

آخرین پروژه هااخباروبلاگ

پارتیشنپارتیشن اچ پی الپارتیشن استخرپارتیشن حمامپارتیشن سال ورزشیپارتیشن سرویسپارتیشن سرویس بهداشتیپارتیشن سرویس بهداشتی قمپارتیشن سرویس هتلپارتیشن ضدآب

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!