پارتیشن سرویس بهداشتی

پارتیشن سرویس بهداشتی یکی از وسایلی است که به شما کمک کند. تا از محیط های کوچکی مثل توالت، حمام و رختکن های عمومی به بهترین شکل استفاده شود.

کیفیت بالای پارتیشن سرویس بهداشتی :

۱- عمر بالای متریال

۲- طراحی مدرن و حرفه ای

۳- سهولت در نظافت

۴- سرعت بالا در نصب پارتیشن

۵- صرفه جویی در فضا

ارازن ترین سرویس بهداشتی شاددل :

از جمله مهم ترین ویژگی های منحصر بفرد پارتیشن سرویس بهداشتی . عمر طولانی آن ،طراحی زیبا و به روز است . که سهولت در تمیز کردن، سرعت بالا در نصب و صرفه جویی در فضا استدر مورد هر کدام به اختصار توضیحاتی می دهیم:

۱ – عمر طولانی:

این نوع کابین ها ازصفحات HPL ساخته شده اند. اچ پی ال از  ترکیب لایه های سلولزی و رزینهای فتولیک به وجود می آید. این ترکیب پس از قرارگرفتن در دمای۱۸۰درجه و فشار ۸۰ بار تبدیل به صفحات محکم می شود. که با محیط های مرطوب و بهداشتی مطابقت و دوام دارد.

۲ -طراحی مدرن و دکوراتور: با استفاده از صفحات اچ پی ال و یراق آلات بروز دنیا جلوه ی زیبایی به فضا داده میشود.

۳ -سهولت در تمیز کردن: ایجاد فاصله بین دیوار و کابین مانع از جمع شدن آلودگی و سهولت در شستشو می شود.

۴- سرعت بالا در نصب: این وسیله در پایان کارهای ساختمانی و با سرعت و به راحتی نصب می شود.

۵ – صرفه جویی در فضا :از آنجا که فضاهای بهداشتی فضاهای کوچک و محدودی هستند. استفاده از این کابین ها با ورق های اچ پی ال ۱۲ میلیمتری برای استفاده از حداکثر فضا مفید است.

 یکی از مهم ترین مزایای پارتیشن سرویس بهداشتی شاددل این است . که ورق اچ پی ال ضد خش با مقاومت بالا در پروژه ها به کار برده می شود. نکته ی قابل ذکر اینکه مواد به کار رفته در ورق اچ پی ال باعث شده . که این ورق های به کار رفته در پارتیشن در مقابل حرارت بالا  و آتش سوزی مقاوم باشد و ابدا جای مناسبی برای رشد باکتری ها نباشد.

پارتیشن ضد آب
پارتیشن ضد آب
پارتیشن سرویس اداری
پارتیشن سرویس اداری
پارتیشن سروی بهداشتی
پارتیشن سروی بهداشتی

 تصاویر بالا پارتیشن تکجداره با پروفیل آبکاری و ورق های ضد اب hpl دوازده میل با رنگ نارنجی برای طبقاتا داری مرکز آموزشی اجراگردید و‌تحویل کارفرما شد.

سه عددکابین دور دوش و بقیه پارتیشن های سرویس بهداشتی ایرانی و پارتیشن سرویس بهداشتی فرنگی میباشد.

آخرین پروژه هااخباروبلاگ

ارازن ترین قیمت سرویس بهداشتیارزان ترین سرویس بهداشتیپارتیشنپارتیشن سرویسپارتیشن سرویس بهداشت مدارسپارتیشن سرویس بهداشتیپارتیشن سرویس بهداشتی اداریپارتیشن سرویس بهداشتی باشگاه ورزشیپارتیشن سرویس بهداشتی سازمان هاسرویس بهداشتیسرویس بهداشتی اداراتسرویس بهداشتی مدارکقیمت پارتیشن سرویس بهداشتیقیمت سرویس بهداشتی

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!