پارتیشن دوجداره mdf

پارتیشن دوجداره ام دی اف

پارتیشن دوجداره ام دی اف :

پارتیشن دوجداره یکی از پرطرفدارترین محصولات پارتیشنی است. این محصول هم بصورت ساده و هم با شیشه های دلخواه و سکوریت قابل اجرا می شود. و هم بصورت کرکره ای قابل اجرا است. که یکی از شیک ترین پارتیشنهای شرکتی و فضاهای اداری و مطب های پزشکی است.

پارتیشن دوجداره با انواع ورق های ام دی اف در رنگ های متنوع قابل اجرا است. و تک پارتیشن شاددل بالاترین تجربه در نصب و اجرای پارتیشنهای اداری و مسکونی را در ایران دارد. علاوه بر این تیم ما بعنوان اولین تیم های اجرای پارتیشن در کل ایران است.

اموزش نصب این نوع پارتیشن‌  ام دی اف ( mdf ) که به آن پارتیشن دو جداره کرکره دار با قاب ام دی اف هم گفته می شود.

مراحل تولید پارتیشن دوجداره را بعد از انجام اندازه گیری دقیق و طرح پیشنهادی و رنگ انتخاب شده ام دی اف با نهایت دقت و سایز دراوردن تیم طراحی پارتیشن صورت میپذیرد. توجه برای نفوذ ناپذیری نم و رطوبت به داخل پارتیشن حتما از پاخور بهره ببرید و‌حتما قسمت نر ام دی اف را که سطح تماس با زمین دارد نوار pvc شود.
بعد از سایز کردن پارتیشن نسبت به برش ام دی اف ۱۶ میل با دقت بالا و بدون عجله مراحل را پیش میرویم . بطوریکه دقت داشته باشید برش کله ام دی اف برای هرپنل بایستی از ادامه همان ورق استفاده شود . وکد گذاری شود تا هنگام مونتاژ کار پارتیشن راه ام دی اف زیبا و یک دست بنظر برسد.

برای نصب شیشه از روش قاب عکسی استفاده نمیشود. و حتما قسمت نر ام دی اف با تیغ اره شیار شش میل عمق میخورد تا هنگام جا نمایی شیشه از استحکام بالایی برخوردار شود.  پس از برشکاری و انتقال پارتیشن به محل پروژه در ابتدا پاخورهای ۱۰ سانتی ام دی اف برروی زمین جانمایی و‌ ثابت میشود . و‌ بعد از آن قاب زیر کار با چفت بین پنل که از ام دی اف دوبل ساخته شده نصب میگردد.

پارتیشن دوجداره ام دی اف

مرحله بعدی نصب پنل یکطرف کار برروی اسکلت پارتیشن دوجداره میباشد . در این مرحله حتما از تمیز بودن شیشه داخل کار و تمیز کردن خاک اره داخل پنل اطمینان حاصل شود.  بعد از نصب پنل یا جداره اولیه نوبت به نصب کرکره ولومی برروی اسکلت پارتیشن دوجداره میرسد .و بعد از ان جداره دوم تمیز شده برروی اسکلت پارتیشن نصب میگردد.

رنگهای تیره در پارتیشن بندی باعث گرم کردن فضا و در نهایت کوچک جلوه دادن محیط میشود. بعد از نصب پارتیشن دوجداره نوبت به نصب لنگه دربها برروی چارچوب میرسد . ول ولاکردن درب ام دی اف و جاقفلی دراوردن را با دقت به پایان رسانده.  و بعد از نصب درزگیر و فیتینگ ها و قید ها کاراماده تحویل به کارفرما میگردد.

نمونه تصاویر که مشاهده میفرمایید .مختصراموزش تصویری پارتیشن دوجداره و پارتیشن تمام ام دی اف میباشد.  که برای شما بازدیدکننده محترم بنمایش در امده ، مجموعه تک پارتیشن شاددل  آماده انجام خدمات پارتیشن و‌تولید پارتیشن و مبلمان اداری ایرانی میباشد.
تجربه کار پارتیشن در بیش از ۱۵ وزارتخانه ازجمله وزارت بهداشت و درمان و وزارت راه وترابری و وزارت اموزش و پرورش و وزارت دفاع و وزارت اقتصاد و وزارت جهادکشاورزی و ستادکل نیروهای مسلح و‌ستادکل ارتش و ستاد کل سپاه و نیروی زمینی ارتش و نیروی انتظامی و نیروی هوایی وفرودگاه امام خمینی ره . فرودگاه مهراباد و بیمارستان امام حسین ع و بیمارستان مهرائین لواسان و بیمارستان کسری . بیمارستان فیرپزگر و بیمارستان بوعلی و خیلی دیگر که در یک مجال باختصار برای یادآور می شویم درخدمت هستیم.

تک پارتیشن شاددل
۰۲۱۲۲۳۳۷۱۳۲
www.partitioni.ir

آموزش هااخباردسته‌بندی نشدهوبلاگ

آموزش پارتیشنآموزش نصب پارتیشنپارتیشنپارتیشن ام دی افپارتیشن دو جدارهپارتیشن دوجدارهپارتیشن دوجداره mdfپارتیشن دوجداره ام دی افپارتیشن شاددلنصب پارتیشننصب پارتیشن دوجداره

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!