پارتیشن دوجداره کلاف الومینیوم معمولی

پارتیشن دوجداره با جدیدترین ورق های وارداتی . انجام پروژه پارتیشن فقط در ۳ روز توسط تک پارتیشن شاددل می باشد.

 پارتيشن دوجداره آلومينيومی :

پارتيشن دوجداره كلاف الومينيوم معمولي به ديوار جداكننده اي كه از قاب الومينيوم معمولي يا بازاري بهره ميبرد.  و در داخل شيار ان از ام دي اف ١٦ ميل استفاده ميشود.  و شيشه ها ٤ ميل معمولي ميباشد. اين نوع پارتيشن قابليت نصب كركره ولومي را دارد. و در ابعاد و رنگهاي مختلف توليد ميگردد. گروه تك پارتيشن اين نوع ديوار جداكننده را براي جدا سازي فضاهاي اداري بكار برده.  و ميتواند سطح ارتفاع ام دي اف و شيشه ان را بالا و پايين نمود.

پارتیشن دوجداره یکی از پرطرفدارترین نوع پارتیشن در شرکت ها و مطب ها است. و اینکه درصورت سفارش مشتري از ام دي اف شش ميل نيز ميتوان استفاده كرد. شيشه هاي پارتيشن دوجداره كلاف الومينيوم معمولي ميتواند سكوريت و حتي سند بلاست شود.

تولید و اجرای جدیدترین مدل های پارتیشن دوجداره با بهترین یراق های ترک در تک پارتیشن شاددل . در تولی زمان سفارش تا تحويل كمتر از ٧٢ ساعت ميباشد. زيبايي و كيفيت و قيمت مناسب از مشخصه هاي اين نوع پارتيشن دولايه ميباشد.
ستون هاي این نوع پارتيشن دوجداره آلومينيومی معمولي به عرض ٨ سانت ميباشد و قطر ستون ها دو ونيم سانت ميباشد. كه بوسيله p10 يا قيد آلومينيوم داراي قفل الن خور به يكديگر متصل ميشوند.
قيمت اين مدل پارتيشن بسته به نوع ام دي اف مصرفي و شيشه ان متغيير ميباشد

پارتیشن دوجداره
پروژه پارتیشن
پارتیشن
پارتیشن دوجداره آلومینومی

نصب پارتيشن دوجداره براي تفكيك اتاق خواب :

پارتیشن دوجداره آلومینیومی

پارتيشن خانگي ٢٢٣٣٧١٣٢

تك پارتيشن اداري شاددل | نصب پارتيشن ١٧ اسفند ٩٤ تهران تجريش جنب پاركينگ شهرداري كوچه شهيد صادقي مهندس اسدي

نصب پارتيشن دوجداره كلاف آلومينيوم :

تولید انواع پارتیشن دوجداره آلومینیومی با جدیدترین طراحی های روز دنیا ٫ و بهترین لوازم و یراق های ترک . و اجرای پارتیشن های اداری و شرکتی و بیمارستانی . با بهترین کیفیت توسط تیم حرفه ای تک پارتینش شاددل . این مدل پارتیشن هم کم جا است. و هم  برای مراکز پر رفت و آمد با دوام می باشد.

نصب پارتيشن دوجداره كلاف الومينيوم براي مطب دكتر پاينده شهرستان بابل ١٧ اسفند ٩٤

مجري پارتيشن اداري شاددل ۲۲۳۳۷۱۳۲