پارتیشن دوجداره جدید

پارتیشن دوجداره mdf

پارتیشن دوجداره جدید :

پارتیشن دوجداره جدید یکی از اقسام پارتیشن ها میباشد که امروزه مورد استفاده قرار میگیرد زیرا از گذشته‌های دور تا به امروز برای تفکیک و جداسازی بخش های داخلی یک ساختمان راه های مختلفی وجود داشته و دارد. اگر در گذشته از تیغه های آجری و بتنی برای جداسازی استفاده میکردند، امروزه استفاده از این نوع مصالح کمتر شده و مصالحی سبک تر و سریع تر جایگزین آن شده است. باید اشاره کنیم که هر کدام از مصالح محاسن و معایب خاص خود را دارند ودر نتیجه استفاده از پارتیشن ها بسیار زیاد شده است.

 

پارتیشن دوجداره جدید چیست؟آیا تنوع دارد یا خیر؟

در رابطه با این سوال باید گفت که پارتیشن های دوجداره جدید که از انواع پارتیشن اداری به شمار می‌آید با ترکیب دو جدار چوب و شیشه علاوه بر جداکنندگی فضاهای اداری می‌توانند عایق حرارتی مناسبی برای جلوگیری از هدر رفتن گرمای محیط در زمستان و حفظ خنکای محیط در تابستان باشد علاوه بر این با اضافه کردن فوم‌های آکوستیک می‌توان خاصیت آکوستیکی این نوع پارتیشن‌ها را نیز تقویت کرد.

این نوع پارتیشن  را می‌توان با تلفیق دو جدار چوب و شیشه، تمام چوب و یا تمام شیشه، با دو نوع روکش ملامینه و فرمیکا تولید کرد.
در رابطه با توضیح طراحی و نوع تلفیق آنها و علاوه بر آن نوع شیشه آن باید گفت که به صورت ساده، راه مات سندبلاست و طرح دار و استفاده از پرده کرکره در پارتیشن با توجه به نظر مشتری مورد استفاده قرار میگیرد.

 

پارتیشن دوجداره

 

پارتیشن های دوجداره برای دفاتر مدیران ارشد و اتاق‌های کنفرانس و آموزشی بیشتر مورد استفاده است. این پارتیشن ها می تواند حداکثر تفکیک فضا و کاهش صدای مزاحم را داشته باشد. این پارتیشن های تمام ارتفاع، با اضافه کردن یک بلوک سالید یا ارتفاع متغیر به پارتیشن های ارتفاع متوسط تبدیل می‌شود و گاهی تا به سقف محل مورد نظر نیز می رسد.

 

این نوع پارتیشن ها فضا را کاملاً جدا می کند و کف تا سقف را می پوشاند. در طول آن محدودیتی وجود ندارد. امکان نصب در های شیشه و سلولزی نیز وجود دارد کاهش صدای بین ۲۰ تا ۴۰ دسیبل می‌تواند به عواملی مثل جنس سقف و کف محل اجرا کانالهای تهویه جنس پرکننده ها و وجود درب و غیره بستگی داشته باشد.

پارتیشن های دو جداره جدید برای جدا سازی قسمت های مختلف ساختمان دارای ضخامت بسیار مناسبی میباشد. کاملاً واضح و مشخص است که پارتیشن های دوجداره نسبت به تک جداره ضخامت بیشتری دارند؛ بنابراین عایق حرارتی و صوتی و سایر انرژی می باشند و برای مکان های اداری و ساختمانهای کوچک صدا زیاد است بسیار مناسب امروزه در اداره ها و مراکز مدیریتی پارتیشن های دو جداره بسیار پرکاربردتر و محبوب تر هستند. این نوع پارتیشن ها بهترین وسیله برای بهینه سازی فضا و استتار نمودن مشکلات معماری است خیلی از افراد ترجیح می دهند برای جداسازی حریم خصوصی از پارتیشن های دو جداره استفاده کنند.

پارتیشن‌های دوجداره جدید ویژگی‌های بخصوصی دارند که باعث منحصر به فرد بودن آنان شده است که عبارتند از؛
_ زیبایی شیک بودن
_ ذخیره کردن فضای بیشتر
_ مقرون به صرفه بودن
_ نصب سریع و آسان و نورپردازی مناسب

آموزش هااخباروبلاگ

پارتیشن دوجداره جدید

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!