پارتیشن دوجداره ام دی اف بیمارستان امام حسین ع تهران


پارتیشن دوجداره ام دی اف :

پارتیشن دوجداره ام دی اف کرکره ولومی ، با رنگ حاص ، بازدید از پروژه پارتیشن دو جداره ام دی اف با شیشه و کرکره برای اورژانس بیمارستان امام حسین ع تهران پس از سه سال از تولید حس خوبی داشت. فضای مناسب ایجاد شده در بیمارستان امام حسین ع بسیار محسوس بود.

پارتیشن دوجداره ام دی اف بیمارستان امام حسین تهران ، سه سال از تولید پارتیشن دو جداره و پارتیشن تریاژ بیمارستان و دیوارکوب ۱۶ میل بیمارستان امام حسین ع میگذرد ولی کیفیت خوب پارتیشن دوجداره و‌زیر سازی مناسب این پارتیشن و نصب دیوار کوب ۱۶ میل و‌زیرسازی مربوطه و نصب کانتر همه با دقت انجام شده است .

 

پارتیشن دوجداره بیمارستان امام حسین تهران :

بخش اورژانس بیمارستان امام حسین ع تهران ، بیشتر بیمارستان تصادفی ها میباشد.  و‌ تردد متاسفانه زیاد است. و بیمارام و‌ همراهان با ناراحتی و‌ مصدومیت وارد بیمارستان امام حسین ع میشوند. حتما بایستی برای استحکام ان و نشکن بودن شیشه پارتیشن بیمارستانی دقت لازم را نمود.

کانتر نیز برنگ پارتیشن تولید شده است و شیشه سکوریت را دخل جدار پارتیشن استفاده شده است . برای کمتر آسیب رسیدن به پارتیشن اورژانس و عدم برخورد تخت بیماران با پارتیشن از نرده استیل استفاده شده تا حائل پارتیشن شود. بیمارستان امام حسین ع تهران واقع در خیابان مدنی شرق تهران میباشد .

سفارشات پارتیشن بیمارستانی و کانتر بیمارستانی و کانتر کلینیک و کابینت کلینیک و کمد جزیره و اکاردئون و‌ پارتیشن های سرویس بهداشتی خود را به گروه تک پارتیشن بسپارید.

قیمت نصب پارتیشن دوجداره ام دی اف :

در قیمت گذاری پارتیشن ها ، ابعاد و متراژ ساختمان و محل نصب ، نوع ورق بکار رفته شده در تولید آنن ، یراق ها و لوازم و قطعات و دستگیره ها و لولاهای کارگرفته شده در پروژه ، نوع و جنس شیشه ها ، جنس  و میزان کرکره به کاررفته شده در آنها اهمیت زیادی دارد. و بر اساس این آیتم هایی که گفته شد قیمت گذاری ، به نرخ روز محسوب می شود. بنابراین برای اطلاع از قیمت با شماره کارشناس ما محمد شاددل تماس حاصل فرمایید : ۰۹۱۲۶۸۵۲۵۰۲

 

 

 

انواع پارتیشن ها :

پارتیشنهای شیشه ای با قاب آلومینیوم

پارتیشنهای تک جداره ام دی اف برای فضا های کوچک

انواع پارتیشنهای دوجداره ام دی اف

پارتبشنهای آماده و پاراوان

پارتیشنهای آلومینیومی

پارتیشن ضدآب سرویس بهداشتی

پارتیشنهای چوبی و پاراوان چوبی

پارتیشنهای چرخدار

پارتیشنهای کناف

پارتیشنهای متحرک

پارتیشنهای آکاردئونی

و دیگر انواع آن که در وب سایت پارتیشنی مشاهده می فرمایید …

آخرین پروژه هااخباروبلاگ

پارتیشنپارتیشن اداریپارتیشن بیمارستانپارتیشن تک جدارهپارتیشن دوجداره ام دی افپارتیشن کلینیکپارتیشن مطبقیمت پارتیشن دوجدارهقیمت پارتیشن دوجداره ام دی اف کرکره ولومی

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!