پارتیشن تکجداره

پارتيشن تكجداره ام دي اف يا پارتيشن mdf تكجداره چيست ؟

پارتیشن تکجداره به ديوار جداكننده دوفضا كه از جنس ورق ام دي اف و پركننده شيشه يا تلق استفاده ميشود. را پارتيشن تك جداره تمام ام دي اف گويند . گروه تك پارتيشن يا همان پارتيشن اداري شاددل با توجه به نياز كارفرمايان محترم نسبت به توليد انواع پارتيشن تكجداره و پارتيشن دوجداره اقدام مينمايد .

در اين مدل پارتيشن تكجداره تمام mdf از بدنه ورق ام دي اف براي قاب و بدنه استفاده ميشود. و براي ايستايي بيشتر پارتيشن پاخور باعمق ١٣ سانت در ان استفاده ميشود. و قابليت نصب ورق و شيشه وتلق را دارا ميباشد. اين مدل پارتيشن در چند ارتفاع و مدل توليد ميشود . در صورت نياز به فايل و كمد داخل پارتيشن ميتوان سبك توليد پارتيشن را تغيير داد. و پارتيشن كمد دار توليد نمود بطوريكه كمد و پارتيشن در يك راستا قرار ميگيرد . و از يك تيپ ورق توليد وباعث زيبايي كار ميگردد.
پارتيشن تکجداره ام  كمددار ام دي اف و يا پارتيشن زونكن خور را با سفارش كارفرما و نسبت به فضاي محيط توليد مي گردد. گروه پارتيشن شاددل با بيش از يك دهه تجربه در امر توليد پارتيشن هاي اداري وخانگي و ارائه روزمه كاري قوي و نمونه تصاوير پارتيشن اجرايي در خدمت شما بازديد كننده محترم ميباشد. ۰۹۱۲۶۸۵۲۵۰۲ شاددل

پارتیشن دوجداره ام دی اف

تولید و نصب پارتیشن ام دی اف :

استفاده از بهترین و با کیفیت ترین لوازم در تولید و نصب این نوع پارتیشن ها از برتری های کار ما است. همین موضوع ما را از بقیه رقبا برتر می کند. ما علاوه بر تولید بهترین و با کیفیت ترین محصول ٫ خود را موظف به خدمات پس از فروش محصولاتمان می دانیم.

 

برتری تک پارتیشن شاددل  در تولید پارتیشن :

۱استفاده از بهترین لوازم و قطعات در نصب پارتیشن

۲تحویل به موقع و سریع ( بدون اتلاف زمان اضافی )

۳کیفیت بالا و تحویل کار تمیز و بی نقص

۴تیم حرفه ای و با تجربه و با اخلاق

۵طراحی فوق العاده و استفاده بهینه از مکان ( بدون هیچگونه پرتی )