پارتیشن تکجداره یا پارتیشن یکجداره

پارتیشن تکجداره

پارتیشن تکجداره الومینیوم شش میل کلاف :

پارتیشن تکجداره الومینیوم با ورق های ام دی اف درجه یک وارداتی ، با استفاده از بهترین نوع شیشه های نشکن برای عبور نور ، و روشن کردن بهتر نور ، با پایین ترین قیمت ، و بالاترین کیفیت ، اجرا شده توسط تیم جرفه ای تک پارتیشن شاددل .

پارتیشن تکجداره الومینیوم متشکل از قاب الومینیوم و پر کننده ام دی اف شش میل در ابعاد دلخواه برای جدا سازی فضای اداری ، اتاق بندی و تفکیک فضای بین کارکنان با دیوارک پارتیشن، با قیمت پارتیشن تکجداره شش میل هر متر مربع ۹۰ هزار تومان و هزینه نصب ۱۰ درصد مبلغ کل و هزینه اختلاف قیمت هرلنگه درب الومینیوم ۳۵۰ هزار تومان میباشد .

پارتیشن

پارتیشن تکجداره الومینیوم مناسب چه فضاهایی است؟

  • اگر فضای شما کوچک است و نمیخواهید دیوارک فضای شما را اشغال کند. و از فضای داخلی بهتری استفاده می کنید. بهتر است از این نوع پارتیشن استفاده کنید.
  • اگر فضای بسیار بزرگی مانند سوله و یا سالن ورزشی بسیار بزرگ دارید . و نیاز به پارتیشن بندی زیادی هست. این نوع از پارتیش ها به دلیل ارزان تمام شدن ، بسیار مناسب است. و هزینه شما تقریبا نصف خواهد شد. بهتری است از این نوع از پارتیشن برای این فضا ها استفاده کنید. این نوع از پارتیشن نسبت به پارتیشن دوجداره هزینه کمتری دراد.
  • در فضاهایی که احتیاج به نور بیشتری داریدف بهتر است از این نوع از پارتیشن استفاده کنید. که با استفاده از شیشه ای که در بالای آن قرار دارد. نور را عبور داده. و در نتیجه فضای شما تاریک نمی شود. همچنین استفاده از پارتیشن شیشه ای هم توصیه می شود.
  • در ادارات دولتی ، که نیاز به ساده طراحی کردن انواع پارتیشن است. بهتر است از این نوع از پارتیشن استفاده کنید. که در برخی از موارد ،  پارتیشن ادرای نامیده می شود.
  • در اماکن پر رفت وآمد مناسب است . زیرا تمیز کردن آن ساده است. و ضمنا به دلیل کلاف الومینیومی که دارد. مقاومت بالایی دارد. ولبه های آن هم دیرتر خراب می شود.
  • در فضایی که فقط نیاز به جداسازی دارید. این نوع از پارتیشن توصیه می شود.

 

پارتیشن شش میل کلاف الومینیوم

بیشترین انجام پروژه پارتیشن :

ما بیش از یک دهه تجربه در تهیه و تولید انواع پارتیشن داریم.  و میتوانیم با کیفیت ترین نوع پارتیشن ها را در کمترین زمان به شما تحویل دهیم. انجام این نوع از پارتیشن تکجداره الومینیوم ، برای ادارات و شرکت ها و سالن های ورزشی مناسب است.

 

 

 

www.partitioni.ir

 

 

 

پارتیشن تکجداره

آخرین پروژه هااخباروبلاگ

پارتیشنپارتیشن ام دی افپارتیشن تکجدارهپارتیشن تکجداره الومینیومپارتیشن دوجدارهپارتیشن سرویس بهداشتیپارتیشن شیشه ایپارتیشن کناف

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!