پارتیشن تکجداره و پارتیشن دوجداره

پارتیشن مسکونی

نصب پارتیشن دوجداره :

نصب پارتیشن تکجداره شش میل و پارتیشن دوجداره شرکت جمین ولیعصر با رنگ سفارشی ام دی اف ، همراه سفارشات و تغییر دکوراسیون و بازسازی ساختمان و‌تزئینات داخلی ، از جدیدترین پارتیشن های دکوراتیو و تزئینی استفاده ٬ در چیدمان استفاده و نور پردازی مناسب را درباکس های زیبا فراهم میسازیم.

نصب پارتیشن دوجداره با بهترین ورق های ام دی اف وارداتی ٬ و بهترین یراق ها و  لوازم و قطعات و دستگیره های شیک و مدرن با گروه حرفه ای تک پارتیشن شاددل با ضمانت نصب استاندارد شاددل . در محیطی ارام و‌صمیمی با دکوراسیون داخلی و طراحی داخلی گروه مهندسی ساختمان شاددل
۰۲۱۲۲۳۳۷۱۳۲

 

بهترین روش نصب پارتیشن دوجداره :

 

۱- استفاده از بهترین لوازم در اجرا و نصب پارتیشن

۲- اجرای پارتیشن با بهترین ورق های وارداتی

۳- دستگیره های ترک و  درجه یک

۴- ضمانت اجرای تک پارتیشن شاددل

۵- عایق سرما و گرما

۶- عایق صوتی و آسایش کامال در داخل پارتیشن

۷- امکان اجرا از کف تا سقف

۸- تولید بهترین پارتیشنها

۹- اجرای بی نقص پارتیشن

 

اجرای انواع پارتیشن :

نصب و اجرای انواع پارتیشن های اداری و مسکونی با ضمانت اجرا و قطعات با کیفیت در سراسر ایران با  تک پارتیشن شاددل . پارتیشن تک جداره شیشه ای و آلومینومی و ام دی اف ٬ برای سالن های وزرشی و ادارات دولتی و بیمارستان ها . نصب و اجرای انواع پارتیشن های  سرویس بهداشتی  و اچ پی ال برای استخر ها و حمام و سرویس های بهداشتی مدارس و پاساژها با بالاترین کیفیت.

نصب پارتیشن دوجداره برای شرکت ها و اجرای انواع پاراوان های بیمارستانی و مسکونی برای جداسازی تخت های بیمارستان. و در منازل برای جداسازی فضای داخلی و باکن و حتی داخل حمام و رختکن استفاده می شود.

 

آخرین پروژه هاآموزش هااخباروبلاگ

پارتیشنپارتیشن اداریپارتیشن تک جدارهپارتیشن دوجدارهپارتیشن دوجداره ام دی افپارتیشن دوجداره کرکره ولومیپارتیشن ولومینصب پارتیشن دوجدارهنصب پارتیشن دوجداره کرکره دارنصب پارتیشن کرکره ای

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!