پارتیشن تکجداره شش میل

پارتیشن تکجداره شش میل

مشخصات : پروژه پارتیشن اداری ۱۵ مهر ۹۹
تهران خ رجائی کلینیک سلیمی

نصب پارتیشن تکجداره فرم آلومینیوم با پرکننده ام دی اف شش میل ارموت و شیشه برفی ۴ میل که نوار دو میل دور شیشه آن را پوشش داده و داخل شیار ستون هشت پر آلومینیوم سفید رنگ و قید های الومینیوم افقی شیار دار قرار گرفته است ، ارتفاع کل کار ۲۸۵ سانت میباشد که ارتفاع از کف تا ابتدای شیشه ۱۲۹ سانت mdf شش میل پر شده و تا ارتفاع ۲۰۵ سانت شیشه و الباقی دوباره تا زیر سقف ام دی اف شش میل ارموت قرار گرفته است.

 

این نوع پارتیشن تکجداره شش میل از مناسبترین مکانیسمهای پارتیشنی بازار میباشد هم قیمت مناسب دارد هم زمان انجام آن خیلی کوتاه میباشد در ضمن قابلیت جابجایی بالایی دارد و درنهایت میشه از آلومینیوم های آن در صورت تغییرات استفاده نمود و بعنوان یک فلز ارزشمند بفروش رساند تا بخشی از سرمایه برگشت داشته باشد که در غالب پارتیشن ها این اتفاق نمی افتد.

با تشکر از نگاه گرمتان
تک پارتیشن شاددل

پارتیشن تک جداره شش میل مناسب چه فضایی است ؟

این نوع از پارتیشن برای فضا های اداری  و باشگاه های ورزشی و همچنین مراکز آموزشی و درمانی  بسیار مناسب است . از این نوع از پاتیشن هانیز در فضا های مسکونی نیز برای جدا سازی پاسیو هم استفاده می شود . چون از یراق های الومینیومی استفاده میشود. ضد زنگ هستند و در مقابل اب و رطوبت مقاوم هستند .  همچنین از این نوع از دیوارک ها در فروشگاه ها  هم برای ساخت غرفه نیز استفاده می شود . کاربرد دیگر آن در فروشگاه ها و مغازه ها برای بخش بندی و تقیسم کردن فضا استفاده می شود.

تیم با تجربه و حرفه ای تک پارشین شاددل ، با بکارگیری بهترین یراق ها و استفاده از افراد متخصص ، در کمترین زمان ، بهترین و با کیفیت ترین کار را تحویل می دهیم . همچنین ورق های بکاربرده شده در پروژه های ما از ورقه های درجه یک است . که هم زیبایی دوچندان به کار می دهد.  و هم دوام بیشتری خواهد داشت.

 

نکته مهم در نصب پارتیشن تکجداره شش میل :

۱- ما در تک پارتیشن شاددل ، امکار جابجا کردن و تغییر دادن پارتیشن را ایجاد می کنیم .تا در صورت جابجا شدن بتوانید از پارتیشن قبلی خود استفاده کنید. و کمترین هزینه را خواهید دشات.

۲- ضمانت اجرای تک پارتیشن شاددل ، یکی از مزایای برتر ما است . زیرا ما در کمترین زمان با کیفیت ترین پارتیشن را تحویل می دهیم.

۳- زمان اجرای ما به دلیل مهارت بالای تیم ما ، و تیم کاملی که داریم ، قابلیت انجام پروژه ها را در کوتاه ترین زمان ممکن و اما  با کیفیت فوق العاده و ضمان اجرا ، داریم.

آخرین پروژه هاآموزش هااخباروبلاگ

پارتیشن اداریپارتیشن تکجداره شش میل

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!