پارتیشن تاشو

پارتیشن تاشو

پارتیشن تاشو چیست :

پارتیشن تاشو یا دیوارک تاشو به جداکننده ای که قابلیت جمع شدن متریال بر روی یکدیگر داشته باشد را دیوارک تاشو یا پارتیشنهای اکاردئون یا پارتیشنهای ریلی و یا درب تاشو هم نامگذاری میشود. این نوع پارتیشنهای تاشو از جنس ام دی اف و یا پی وی سی و فوم و پلی کربنات تولید میشود . بعضی وقتها پنل ها بصورت ۱۰ سانت ۱۰ سانت تولید و بوسیله یک لولای لاستیکی سرتاسری عمودی به یکدیگر متصل شده. و از قسمت فوقانی پنل پارتیشنها بوسیله یک بلبرینگ در داخل ریل یو شکل فلزی که قالبا آلومینیوم میباشد قرار میگیرد .

درواقع پارتیشن تاشو مثل یک پرده پارچه ای که دارای ریل پرده میباشد . در فضاهای مدنظر شما نصب میگردد ، تنوع رنگ در پارتیشنهای تاشو بسیار زیاد میباشد. که بیشتر برای اینکه فضاهای محیط کوچکتر به نظر نرسد. از رنگهای روشن طرح چوب استفاده میشود.

 

پارتیشن تاشو برای بیمارستان ها :

از این نوع از پارتیشنها برای بیمارستانها بیشتر استفاده می شود. زیرا این محصول قابلیت تاشدن را دارد. و می تواند به راحتی جابجا شود. در بیمارستان ها بین تخت های بیماران استفاده می شود. این محصول علاوه بر این در تجهیز رستوارن ها و کافه ها هم کاربرد زیادی دارد.

پارتیشن تاشومزایای برتر پارتیشن تاشو :

۱- قابلیت حمل  و جابجایی دارد.

۲- میتوان به راحتی در هر جایی استفاده شود. و تغییر شکل می دهد.

۳- امکان سفارشی سازی در طرح  و رنگ های مختلف و ست کردن با دکوراسیون شما را دارا است.

۴- تک پارتیشن شاددل در کمترین زمان سفارش شما را تحویل می دهد.

۵- تحویل پروژه با گارانتی کیفیت محصول

پارتیشن تاشو برای جدا سازی فضاهایی که در روز چند بار نیاز به باز وبسته شدن دارد استفاده میشود . و درغیر اینصورت از پارتیشنهای ثابت استفاده میشد . موارد استفاده این محصول از باب مثال برای سالن جلسات ، راهرو سالن ورودی آپارتمان، سالن نمازخانه آقایان و‌ خانمها، سالن های آمفی تاتر، سالن پذیرایی ، تالارهای پذیرایی، تالار رستوران، پارتیشنهای تاشو نمازخانه، پاراوان بیمارستانی و….
نمونه های پارتیشنهای تاشو در سایت تک پارتیشن شاددل موجود میباشد. این نوع محصول از زمان سفارش تا تحویل حدود یک هفته زمان میبرد

اخباروبلاگ

پاراوانپارتیشنپارتیشن بیمارستانپارتیشن تاشوپارتیشن متحرک

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!