پارتیشن اکاردئون – پارتیشن متحرک


پارتیشن اکاردئون (پارتیشن متحرک) یعنی چی؟

پارتیشن اکاردئون به دیوارجداکننده متحرک و جمع شونده از جنس ام دی اف و یا پی وی سی و یا چرمی که از ریل ثابت برخوردار است . اطلاق میگردد. این پارتیشنها چون با اکاردئون نوعی ساز موسیقی شباهت زیادی دارد . بطوریکه در حالت جمع شدن دقیقا الگو برداری شده است.

پارتیشن اکاردئون متحرک دارای ریل مشابه پرده کرکره لووردراپه بوده و مشابه لووردراپه باز و بسته میشود. برای اجرای این نوع پارتیشنهای متحرک از سه متریال mdf و چرم و pvc میتوان بهره مند شد . و برای جداسازی فضای بین راهرو اتاق خوابها و تالارها و‌ رستورانها و مساجد و نمازخانه ها از این نوع پارتیشنها استفاده میشود.

فرم زیرکار اکاردئون برای چارچوب پرده قوطی آهن میباشد و برروی زمین ریل ندارد. فاصله این پارتیشنها با سطح زمین حدودا ۳ سانت در نظر گرفته میشود. قابلیت عبور نور بواسطه شیشه دار شدن آنها از مزیت های این نوع پارتیشنها میباشد.

 

کاربرد پارتیشن متحرک :

پارتیشنهای متحرک در جدا سازی فضاهای محدود امروز کاربرد زیادی دارد. جمع شدن پارتیشنهای اکاردئون و کمجا بودن و کمتر فضا اشغال کردن آنها از مهمترین خصوصیات پارتیشنهای متحرک جمشو میباشد. ازاین نوع پارتیشنها در بیمارستان و‌ درمانگاهها و تالارها نیز استفاده زیادی میشود.
پارتیشن اکاردئون در صورتیکه ریل نداشته باشد . به پارتیشنهای اکاردئون چرخدار شناخته میشود. که بیشتر در جداسازی فضای بین تخت ها در بیمارستانها و درمانگاهها و کلینیک ها و‌سالن های زیبایی استفاده میشود.

ویژگی های برتر پارتیشن اکاردئون:

۱- استفاده از متریال درجه یک

۲- امکان هماهنگ کردن با دکور های اطراف

۳- امکان قرار دادن تلق های شیشه ای برای عبور نور

۴- امکان نصب در منزل و تالار و بیمارسنان و تمام مکان ها

 

 

پارتیشن اکاردئون   پارتیشن متحرک   پارتیشن اکاردئون   دیوارجداکننده متحرک و جمع شونده

آخرین پروژه هااخباروبلاگ

پارتشن تالارپارتیشنپارتیشن اداریپارتیشن اکاردئونپارتیشن بیمارستانپارتیشن دیواریپارتیشن متحرک

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!