پارتیشن اداری

پارتیشن اداری و انواع آن :

پارتشن اداری در تک پارتیشن (پارتیشن اداری شاددل) : استفاده بهینه و کاربردی از فضاهای موجود ادارات و شرکت ها برای کارکنان نیاز به طراحی و مشاوره با متخصصین این امر را دارد. استفاده بموقع و کاربردی از موقعیت کاری و محیط کار برای مدیران مجموعه اداری دغدغه ایست که با کمی تامل و مشاوره قابل حل میباشد.
پارتیشن اداری در یک محیط اداری با فضایی مفرح و شادمیتواند. راندمان کاری را بالا ببرد ، برای بهتر شدن فضای محیط اداری میتوان از رنگهای شاد و فضای سبز و تصاویر و تابلوهای متحرک و سیستم صوتی ملایم و کارهای فرهنگی راندمان کاری را بالا برد.

 

کاربرد های پارتیشن اداری دوجداره:

بطور مثال برای تمرکز بیشتر کارمندان میتوان از دیوارهای جداکننده سبک ( پارتیشن ) برای تفکیک فضا استفاده نمود. شما میتوانید برای بایگانی اسناد از فضاهای پرت بهره ببرید ، دیوارهای جانبی اتاق کار را با طبقه بندی کمد هوایی که فضای خاصی نیاز ندارد چیدمان کنید ، میزکارمندان را متناسب با قد پرسنل جابجا نمایید ، رنگ شاد و کاغذدیواری های منظره ای استفاده کنید.

جدا سازی با پارتیشن اداری شیشه ای و پارتیشن اداری دوجداره کرکره دار و شیشه خور استفاده شود ، اتاق را با پارتیشن تمام ام دی اف و چوبی پر نکنید ، رنگهای محیط با مبلمان اداری هارمونی داشته باشد ، استفاده از نور طبیعی و هوای ازاد را در چیدمان اتاق کارکنان درنظر داشته باشید.

نمونه پارتیشن اداری تکجداره برای فضاهایی که کاربرد کمتری دارد مناسب میباشد ، پارتیشن اداری دوجداره را برای فضاهای پر کاربرد استفاده کنید.
اتاق کنفرانس و‌محیط اداری را ترجیحا با پارتیشن اداری متحرک جداسازی نمایید ، سیستم سرمایش و‌گرمایش مطبوع در پارتیشن بندی را لحاظ نمایید.

 

انتخاب بهترین پارتیشن:

ترجیحا در پارتیشن بندی از سیستم پارتیشن فریملس بهره ببرید تا کمترین استراکچر دید شما را درگیر نماید و فضای محیط باز دیده شود. دسترسی اسان به محیط پرسنل برای کارمند ، مدیر ، ارباب رجوع درنظر گرفته شود .

عبور تاسیسات و کابل برق و کابل های شبکه در پارتیشن را مدنظر داشته باشید تا ازبهم ریختگی سیمکشی ها جلوگیری شود. بعضی از فضا ها نیاز به پارتیشن قفسه دار و‌کمد دار میباشد.  برای استفاده از چنین پارتیشنی حتما اولویت های کاری خود را در نظر بگیرید.

از رنگهای روشن برای پارتیشن بندی استفاده کنید تا زود از محیط کارتان خسته نشوید. سعی کنید پارتیشن را تا سقف امتداد ندهید تا انرژی مثبت به تمام محیط کاری انتقال یابد . برای جدا سازی محیط های کاری از دیوار حجیم و اجرو سیمان استفاده نکنید زیرا در صورت نیاز به تغییرات با توجه به سختی کار شمارا از تغییرات منصرف میسازد.

از سقف کاذب و‌نورپردازی مناسب در محیط کاری استفاده کنید . کف سالن و اتاق کار را با پارکت های لمینت و چوبی دلچسب و‌گرم کنید. اجرای یک ابدارخانه شیک و مختصر را درمحیط کار با کابینت های ساده و رنگ شاد درنظر بگیرید. استفاده از یک سیستم صوتی مناسب در پارتیشن بندی و پخش موسیقی ملایم کاری در برنامه قرار دهید.

حتما بعداز چیدمان مناسب نسبت به کلاسهای مشاوره ای برای ارتقا علمی سطح پرسنل وارتقا روحی و‌دادن انرژی مثبت و‌مثال زدن انسانهای موفق و بررسی زندگی اجتماعی انان دریغ نکنید هرماه یک مسابقه کتابخانی با موضاعات هدفدار و رمز موفقیت در برنامه مدیریتی خود داشته باشید .
تک‌پارتیشن همراه شماست.

هدف ما کارافرینی ایرانی و‌تولید ملی میباشد ، تحقیقات ما در زمینه تولید و‌اجرای موفق در تمام نقاط دنیا توسط کارشناسان زبده صورت گرفته و بطور اجمالی در اختیار شما بازدیدکننده عزیز قرار میگیرد. ما بیشترین تجربه در تولید و نصب پارتیشن اداری و مسکونی را در کل ایران داریم.
ارزوی ما موفقیت همه هموطنانمان میباشد.

پارتیشن اداری

پارتیشن دوجداره mdf

مارا دراین راه با ارائه پیشنهادات و‌انتقادات بوسیله ایمیل یاری کنید
معرفی یک کتاب
روشهای خوب زندگی کردن
نویسنده ؛ عادل فردوسی پور

آخرین پروژه هاوبلاگ

پارتیشنپارتیشن اداریپارتیشن ادرای دوجدارهپارتیشن ارازنپارتیشن دوجدارهپارتیشن دوجداره ام دی افپارتیشن کرکره ایپارتیشن مسکونیقیمت پارتیشن دوجداره ام دی اف کرکره ولومی

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!