پارتیشن اداری مدرن

پارتیشن اداری مدرن :

پارتیشن اداری مدرن مدل های مختلفی دارد که این موضوع می تواند تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی و دکوراسیون داخلی شرکت و محل کار شما بگذارد، لازم به ذکر است مدل پارتیشن اداری برای حفظ نظم و آرامش و راحتی بیشتر کارمندان و نیز کنترل راحتر آن ها مورد استفاده قرار می گیرد که با هزینه ای مناسب و قابلیت جابه جایی گزینه ی بسیار مناسبی برای رفع اینگونه نیازهاست.

در طراحی انواع پارتیشن اداری مدرن می توان استفاده از اجسام شیشه ای، چوبی و فلزی را مشاهده کرد که هر کدام بنا بر ضرورت و کاربرد آن انتخاب و طراحی شده اند.از جمله نکات مثبتی که می توان در استفاده از پارتیشن اداری نام برد، ایجاد محیطی بدون تنش با دسترسی بالا برای کارمندان می باشد که از بزرگترین علت های استفاده فراگیر از پارتیشن های اداری است. از انواع پارتیشن های اداری مدرن میتوان به پارتیشن چوبی اشاره کرد.

پارتیشن اداری مدرن

کاربرد پارتیشن اداری مدرن :

پارتیشن چوبی دیواری قابل حمل و جا به جایی برای تقسیم بندی فضایی از خانه یا محل کار می باشد. از جنس چوب می باشد که مخصوصا در محل کار استفاده زیادی از آن می شود. در محیط های اداری می توانند از این پارتیشن های چوبی برای تقسیم اتاق کنفرانس، اتاق مدیریت، پذیرش یا مکان های عمومی استفاده می کنند.

استثنا استفاده از پارتیشن چوبی این است ، که این پارتیشن باید در مکان هایی مورد استفاده قرار گیرد که رطوبت کمتری دارد یا اصلا وجود ندارد. استفاده از پارتیشن های شیشه ای و چوبی در خانه بسیار مناسب می باشد اما بیشتر در مکان های اداری یا آموزشی دیده می شود.

نوعی دیگر از پارتیشن های اداری مدرن پارتیشن شیشه ای فریم لس (بدون فریم) است.پارتیشن فریم لس ( بدون فریم ) به صورت شیشه ای تکجداره با ضخامت شیشه پارتیشن به قطر ۱۰ میلیمتر و به صورت سکوریت نشکن با قابلیت اجرای انواع سندبلاست به صورت کاملا مات یا راه مات یا طرحهای دیگر مانند آرم و لوگو روی شیشه های پارتیشن فریم لس.این گروه از پارتیشن ها جزو دسته پارتیشن های خاص به شمار می آیند.

 

 

قبل از سفارش پارتیشن حتما با کارشناس ما بهره بگیرید ۰۹۱۲۶۸۵۲۵۰۲

انواع پارتیشن های اداری :

پارتیشن فریم لس معمولا در شرکتهایی با طرح دید باز مورد استفاده قرار میگیرد,نکته بسیار مهم در این گروه از پارتیش های اداری این است ، که پارتیشن فریم لس جای کمتری را در هنگام نصب بر روی زمین اشغال میکند. پارتیشن فریملس به علت نداشتن فریم بر روی شیشه ها سطح دید بیشتری را در اختیار کاربر قرار میدهد.

قیمت پارتیشن های فریملس معمولا به چندین عامل بستگی دارد,به طور مثال طرحهای سندبلاستی که بر روی شیشه های پارتیشن فریملس اجرا میشود . به صورت کم کار یا پرتراکم باشد و یا یراق استفاده شده بر روی پارتیشن ها مانند قفل و لولایی که روی درب نصب میگردد از چه نوع جنس و مارکی استفاده شده باشد. و به همین دلیل از آن با نام پارتیشن اداری مدرن نیز یاد می شود. زیرا برای ارارات لاکچری و محیط های بسیار خاص استفاده می شود.

اخباردسته‌بندی نشدهوبلاگ

پارتیشن اداریپارتیشن اداری مدرنپارتیشن دوجدارهپارتیشن شیشه ایپارتیشن شیکپارتیشن لاکچریپارتیشن مدرنخرید انواع پارتیشنفروش پارتیشننصب پارتیشن

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!