پارتيشن دوجداره ام دي اف لاركس و ويكتوريا

پارتیشن دوجداره mdf

پارتيشن دوجداره ام دي اف :

پارتيشن دوجداره ام دي اف لاركس و ويكتوريا با شيشه سكوريت و كركره ولومي براي شركت تامين انرژي پارس واقع در تهران خ علامه جنوبي اجرا گرديده بود. و بعد از دوسال نياز به جابجايي پارتيشن به محل جديد شركت را دارد. گروه تك پارتيشن ٥ اذر ٩٦ نسبت به بازگشايي و نصب مجدد ان اقدام نمود.

پارتيشن دوجداره ام دي اف کرکره دار ولومی از شیک ترین و پر طرفدارترین نوع پارتینش های اداری است. که در تک پارتیشن شاددل با ضمانت اجرا ٬ انجام میشود. ما در نصب و اجرا از بهترین لوزام و دستگیره های درجه یک و برند های روز ترکیه ای استفاده می کنیم. همچنین با تجربه بالایی که داریم .

 

جابجایی پارتيشن دوجداره ام دي اف کرکره ای :

در جابجای پارتیشن دوجداره ام دی اف هم باید نحوه صحیح باز کردن آن را بدانیم .  و هم نصب و سر هم کردن آن را بدانیم. و بتوانیم با بهترین کیفیت دوباره اجرا کنیم. اینکه در محل جدید بتوانیم همان ابعاد را اجرا کنیم . یکی از معضلات بزرگ تنطیم نبودن اندازه پارتیشن ٬ با فضای جدید است. که نیازمند تجربه بالا است. خوشبختانه تیم حرفه ای شاددل با تجربه بالایی که دارد. امکان انجام این کار را دارد.

 

چرا پارتیشن دوجداره ام دی اف کرکره ولومی ؟

بهترین انتخاب برای پارتیشن های اداری ٬ پارتیشن دو جداره ولومی است. زیرا با داشتن کرکره ٬ میتوانید میزن نور محیط را تنظیم کنیم. و هم میتوان با با بستن کرکره ٬ مخصوصا در اتاق های کنفرانس ٬ دیدی بقیه شرکت را به داخل پارتیشن ٬ حذف کنیم.

انتخاب نوع ورق بکار رفته شده در پارتیشن های دوجداری ٬ بسیار مهم است. ما در اکثر پروژه ها از ام دی اف استفاده می کنیم. زیرا هم تمیز کردن آن راحت تر است . و هم در رنگ ها و طرح های متنوع موجود هستند. همچنین اجرای پروژه پارتیشن با ام دی اف نسبت به چوب بسیار به صرفه تر است. و برای اکثر شرکت ها مقرون به صرفه است.

 

برتری اجرای پارتیشن توسط تیم شاددل :

  • تك پارتيشن همواره همراه امور پارتيشني شما بازديد كننده محترم ميباشد.
  • ما در تک پارتیشن شاددل سرعت و دقت را سرلوحه کار قرار داده ایم.
  • تیم شاددل از بهترین لوازم و قطعات در تولید و نصب پارتیشن استفاده می کند. تا دوام کار بالاتر رود. و شما نیازی به تعمیرات جانبی نداشته باشید.
  • ما با تجربه بالایی که در طراحی محیط داریم. بهینه ترین مدل های اجرای پارتیشن دوجداره ام دی اف را برای شما به ارمغان می آوریم.

آخرین پروژه هاآموزش هااخباروبلاگ

پارتیشنپارتیشن ام دی افپارتیشن دوجدارهپارتیشن دوجداره mdfپارتیشن دوجداره ام دی افپارتیشن دوجداره ام دی اف کرکره ولومیقیمت پارتیشن دوجداره ام دی افقیمت پارتیشن دوجداره ام دی اف کرکره ولومی

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!