پارتيشن اكاردئون بيمارستاني

پارتیشن بیمارستانی :

پارتيشن بيمارستاني يا چرخ دار ، ريلي يا كلينيك ، پارتيشنی است که بين تخت بيمارستان قرار می گیرد.  پارتيشن اكاردئون، بنر، پارتيشنبندي كلينيك ، اورژانس، چرمي، درب پارتيشنها ، پارتيشنهای مطب، پزشكي، فيزيوتراپي، تزريقات، درمانگاه، ريلي درمانگاه، ضد اب بيمارستان، پارتيشنها و ديوار متحرك بيمارستاني، اتاقك معاينه ، دیوارک تخت همه اسامي بكار برده شده و چه بسا اسامي پارتيشني كه ياد نشده در رابطه با بخش پزشكي و بيمارستاني داراي يك تعريف ميباشند.

در واقع پارتیشن بیمارستانی هروسيله اي كه باعث جدا سازي دو يا چند فضا از يكديگر گردد. دیوارک گويند.  حالا در قسمت بيمارستان و كلينيك نوعي خاص از آن اجرا ميشود. گاها براي جدا سازي فضاي بين تخت ها از پارتيشنهای متحرك استفاده ميشود. كه پارتيشن اكاردئون چرخ دار از جمله اين ديوارك هاي متحرك ميباشد.

 

بهترین پارتیشن بیمارستانی چرخدار :

پارتيشن چرخدار اكاردئون از بدنه pvc باروكش رنگي pvc و بدنه الومينيمي توليد و با لولا مخصوص به يكديگر متصل و برروي چرخ قرار ميگيرد تا قابليت تحرك داشته باشد.  اين نوع دیوارک ها در دومدل كاملا متحرك و نيمه متحرك توليد ميشود. مدل چرخدار كاملا متحرك داراي دو پايه مورب بوده كه اين پايه ها در دوطرف ابتدايي و انتهايي پارتيشن قرار ميگيرد.  تا ايستايي لازم پارتيشن را برقرار نمايد پنل هاي مياني آن نيز داراي چرخ ميباشند . و با باز شدن دیوارک، چرخ ها ايستايي آن را بر قرار ميكنند.

در نمونه پارتيشن چرخدار بيمارستاني نيمه متحرك ، يك طرف آن به ديوار نصب ميشود . و يكطرف آن ازاد است.  تا در مواقع لزوم نسبت به باز و نصب مجدد آن با كشيدن از ديوار ، از آن بتوان  استفاده نمود.
معمولا اين نوع دیوارک چرخدار در ايعاد ٢٢٠ سانت عرض و ١٩٥ ارتفاع توليد ميشود . و داراي ١٠ پنل ميباشد. كه قابليت تغيير هم دارد.و گاهی هم برای دکور کردن داخل منزل هم کاربرد دارد.

 

پارتیشن بیمارستانی

کرونا

قیمت انواع پارتیشن مطب و کلینیک :

گروه تکپارتيشن (شاددل) با بيش از ١٦سال تجربه تجهيز در زمينه پارتيشن بيمارستاني ثابت و متحرك در خدمت شما ، بازديد كننده محترم ميباشد.  اميدواريم از مقاله مختصر پارتيشنی چرخدار ما استفاده لازم را برده باشيد.
پارتيشن متحرك و ثابت بيمارستاني و پارتيشن اكاردئوني كه ريل خور ميباشد هم در بخش هاي مختلف بيمارستان باتوجه به نياز هاي بخش استفاده ميشود

پارتیشن چرخدار
پارتیشن چرخدار
پارتیشن بیمارستانی

نوع اول :پارتيشنهای اكاردئون بيمارستاني در سه مدل توسط گروه ما توليد ميگردد. دیوارک اكاردئون متحرك ريل دار،  كه بصورت ريل پرده اي از بالا نصب ميگردد.  و آن بر روي ريل حركت ميكند.  و موقع جمع شدن اكاردئون بيست درصد از فضا را دربرميگيرد.

نوع دوم : پارتيشن چرخدار يكطرفه ثابت كه يكطرف آن که جدا كننده بين تختي به ديوار نصب ميگردد. و طرف ديگر را با دستگيره کشیده میشود. و این دیوارک باز ميشود. جنس اين محصول از فرم الومينيوم و پركننده ان از pvc ضد اب با روكش هاي رنگي ميباشند.

و نوع سوم: پارتيشنهای اكاردئون كامل چرخدار ومتحرك ميباشد . كه از فرم الومينيوم و چرخدار و قابليت جابجايي به هر فضا و اتاقي را داراست.  و بري جدا سازي فضاهاي موقت درمانگاهي استفاده ميشود.
تكپارتيشن شاددل مجري دیوارک های بيمارستاني و كلينيك و مطب و تجهيزات پزشكي ميباشد . با ما همراه شويد ۰۲۱۲۲۳۳۷۱۳۲
مديريت اقاي محمد شاددل