ميز كنفرانس 

ميز كنفرانس و ميز جلسات و ميز امفي تاتر و ميز مركز همايش و ميز جلسات و ميز سالن جلسات همه و همه در گروه تك پارتيشن به سفارش شما و با توجه به ابعاد سالن و رنگ دلخواه در كوتاه ترين زمان با دستگاه هاي برش تمام اتوماتيك حرفه اي توليد ميگردد.

ميزهاي كنفرانس از بدنه ام دي اف و گاها پايه هاي فلزي طراحي و توليد ميگردد. بيشترين توليدميز كنفرانس مربوط به ميز كنفرانس هفت نفره ميباشدلكن براي سالن هاي بزرگ و جلسات مهم و شركتهاي بزرگ از ميزهاي سفارشي كنفرانس استفاده ميشود .

ميز كنفرانس داراي استانداردهاي خاص و سيستم هاي صوتي و هوشمند باتوجه به نياز سالن كنفرانس متغير است  . گروه مبلمان اداري شاددل با استفاده از دستگاه هاي برش و سي ان سي و اليت زن و نوار لبه بروز و طراحي متنوع و كاربردي ميز هاي اداري و ميز كنفرانس توانسته اسباب رضايتمندي مشتريان خود را در كوتاه ترين زمان توليد فراهم اورد .

هماهنگي توليدات مبلمان اداري و ميز كنفرانس و هارموني داشتن با محيط و استاندارد نمودن سطح ارتفاع ميز كنفرانس و هوشمند سازي ميز هاي توليدي با رنگ هاي شاد ، موجبات بالابردن راندمان كاري و عدم خستگي كاربر رافراهم مينمايد .
گروه طراحي مبلمان قبل از توليد يك محصول ساعتها از زواياي مختلف نسبت به ايجاد طرحي زيبا بررسي هاي لازم را بعمل مي اورد  .ريزكاري هاي توليد ميز كنفرانس بمراتب بيشتر از خود كار توليدي ميباشد
هدف ما حمايت از توليد ملي ميباشد و سعي نموديم ميزهاي اداري خاص توليد و تقديم هموطنان عزيز كنيم .

در راستاي توليد مبلمان اداري و تجهيز سالن جلسات از ديوار كوب هاي ام دي اف ١٦ ميل و نورپردازي هاي سالن امفي تاتري و كف سازي مربوطه و پارتيشن بندي و تفكيك فضا يكسان سازي ميشود گروه بلطف خدا با هماهنكي نسبت به توليد انواع مبلمان اداري وارد ميگردد .