مبلمان اداری

مبلمان اداری :

مبلمان اداری در دکوراسیون ادارات و شرکت ها اهمیت زیادی دارد. به همین منظور ٬  امروز می خواهیم در مورد انواع میزها به اختصار توضیحاتی خدمتتان ارائه بدهیم:

مبلمان اداری هم بصورت آماده و هم قابل سفارش بر اساس فضا ٬ و سلیقه شما میباشد. تیم حرفه ای تک پارتیشن شاددل ٬ آمادگی اجرای انواع پروژه های پارتیشنی و مبلمان اداری را دارد. ما با تهیه میز مدیریت های شیک و زیبا ٬ و انواع کانتر های منشی و کارمندی ٬ و میزهای اداری مدرن که متناسب با سلیقه شما باشد. تهیه و خرید می کنیم.

مبلمان اداری

میز مدیریت :

میزی که برای اتاق مدیریت در نظر گرفته می شود باید ویژگی های خاصی داشته باشد. درست است که مدیران کارها اپراتوری انجام نمی دهند. اما قطعا ساعات زیادی را پشت میز می گذرانند. پس راحتی میز مدیریت و بعد از ان سایز و رنگ و تناسب میز با فضای اتاق اهمیت بسیاری دارد. داشتن همین ویژگی ها باعث می شود که برای ساختن میز مدیریتی از با کیفیت ترین ابزار الات استفاده شود. یک میز مدیریتی باید از لحاظ ارتفاع و اندازه بالاترین حد استاندارد را داشته باشد.

 

میز ام دی اف :

میزهای ام دی اف معمولا برای کارهای مختلف قابل استفاده اند و به همان نسبت پر طرفدار. میز ام دی اف یک انتخاب اقتصادی مقرون به صرفه است. سبکی این میزها یکی از ویژگی های دیگر این میزها است. تنوع طرح و رنگ و مدل در این میزها زیاد است. مواد شیمیایی استفاده شده در ام دی اف باعث مصونیت در برابر آفات هایی مثل موریانه است. ویژگی های بالای ام دی اف باعث شده تا هر میزی را با آن بسازند.

میز ناهارخوریمیز ناهارخوری:

میزهای ناهارخوری انواع مختلفی دارند. میز ناهارخوری کلاسیک. ویژگی این میز ناهارخوری براق بودن ان و جلوه دادن به فضا است.سبک بعدی  میز ناهارخوری مدرن است. ویژگی این میز استفاده از چوب گردو و راش و افرا است. این میز صندلی فضا را شیک و مدرن می کند. میز بعدی میز ناهارخوری برای دکوراسیون صنعتی است. این نوع میز ناهارخوری بیشتر در کارخانه ها و مراکز تجاری استفاده می شود. این میزها معمولا میزهایی با دوام و مقاوت بالا هستند تا برای یک فضای صنعتی کاربرد داشته باشند.

میز کنفرانس:

اتاق کنفرانس یکی از بخش های مهم فضای اداری و شرکت ها محسوب می شود. میز کنفرانس از اصلی ترین تجهیزات برای اتاق های مذاکره است.  که نحوه طراحی و تولید ان تاثیر بسازیی در زیبایی و گیرایی اتاق کنفرانس دارد. برای طراحی و ساخت میزهای کنفرانس از رنگ ها و مدل های متفاوتی استفاده می شود .

 

تا اتاق کنفرانس از حالت بی روح و خشک بودن خود فاصله بگیرد. طراحی این میزها باید به گونه ای باشد که کسانی که پشت میز می نشینند بتوانند کل فضای جلسه را زیر نظر داشته باشند. میزهای کنفرانسی چوبی شیشه ای و فلزی از جمله ی موارد مرسومی است.  که مورد استفاده قرار می گیرد.

میز کانتر:

میز کانتر در مکان های مختلفی کاربرد دارد. این میز معمولا به شکل مستطیل و هلال است. استفاده از این میز علاوه بر اینکه باعث می شود از حداقل فضا استفاده شود باعث زیبایی فضا هم می شود. کانترها در منازل به عنوان میز ناهارخوری و یا اپن استفاده می شوند. کانتر بانکی برای ایجاد ارتباط بین ارباب رجوع و کارمند بانک استفاده می شود. کانتر کلینیک ها و مراکز آموزشی برای سهولت ارتباط با بیمار و همراه او است. کانتر نمایشگاهی برای ارتباط با مشتری است.  و از سوی دیگر این میز دارای مکانی برای قرار دادن برخی از وسایل نیز هست . که برای فضاهای کوچک غرفه و نمایشگاهی یک مزیت استفاده می شود.

 

میز گروهی کافی نت :

میز گروهی در واقع ترکیبی ساده از میزهای تکی و پارتیشن است. این میز نه تنها باید کارایی های لازم را داشته باشد.  بلکه باید ظرفیت ان به گونه ای باشد که افرادی که به شکل یک جمع دوستانه یا کاری به کافی نت امده اند به راحتی بتوانند با بقیه ی افراد سر میز در ارتباط باشند. این میزهای ابعاد متفاوتی دارند. جنس این میزها شیشه ای و یا ام دی اف است. تنوع رنگی این میزها و تنوع در مدل آن با توجه به کاربرد بسیار متفاوت است.

 

فایل و فایل زیر میزی:

این وسیله در ادارت، سازمان ها و مدارس کاربرد بسیار دارد. جنس فایل ها معمولا از چوب و یا ملامینه است. تعداد کشوهای فایل ها با توجه به کاربرد و میزان مصرف متفاوت است. معمولا از سطح رویی خود فایل ها هم برای قرار دادن وسایل استفاده می شود. وجود فایل ها در ادارات و مدارس باعث نظم دادن به فضای اتاق ها می شود.

 

مبلمان اداری ٬ میز مدیریت و تولید انواع کانترهای اداری و کمد و فایل های اداری ٬ در تک پارتیشن شاددل با استفاده از بهترین متریال و شیک ترین و به روز ترین مدل های روز دنیا ٬ با قیمت ارازن تهیه و تولید می شود.