قیمت پارتیشن های دوجداره

قیمت پارتیشن های دوجداره :

قیمت پارتیشن دوجداره کرکره دار ، بر اساس متراژ و جنس ورق های ام دی اف بکار رفته شده ، در ساخت و تولید انواع پارتیشن متفاوت است. البته ما در ساخت و تولید تمام پارتیشن ها از بهترین یراق ها و دستگیره ها استفاده می کنیم .

قیمت پارتیشن دوجداره در تک پارتیشن شاددل ، با ارزان ترین قیمت و گارانتی اجرای تک پارتیشن شاددل ، اجرا می شود. همچنین ما در کمترین زمان و بدون خطا ، پروژه ها را ارائه خواهیم کرد.

ساخت پارتیشن های دوجداره یکی از اقدامات بروز در طراحی و دکوراسیون داخلی دفاتر و ادارات امروزی هستند.
پارتیشن دوجداره که از انواع پارتیشن اداری به شمار می‌آید از ترکیب چوب و شیشه ساخته می‌شود و علاوه بر جداکردن فضاهای اداری می‌تواند به تنظیم دمای محیط کمک کرده و باعث جلوگیری از هدر رفتن گرمای محیط در زمستان و حفظ خنکای محیط درح تابستان باشد، ضمن آنکه با افزودن فوم‌های آکوستیک می‌توان خاصیت آکوستیکی این نوع پارتیشن‌ها را نیز تقویت کرد.

پارتیشن دوجداره را می‌توان از ترکیب چوب و شیشه، تمام چوب و یا تمام شیشه، با دو نوع روکش ملامینه و فرمیکا تولید کرد که طراحی و نوع تلفیق آنها و علاوه بر آن نوع شیشه به صورت ساده، راه مات سندبلاست و طرح دار و استفاده از پرده کرکره در پارتیشن و با در نظر گرفتن سلیقه خریدار انجام میشود.

قیمت پارتیشن دوجدارهاستحکام پارتیشن دوجداره :

در اکثر پارتیشن های دوجداره ۵ لایه ام دی اف ملامینه با قطر ۱۶ میلیمتر استفاده شده که این موضوع باعث استحکام زیاد پارتیشن دوجداره میشود.
پارتیشن ها به دو دسته ثابت و متحرک تقسیم‌بندی می‌شوند. پارتیشن‌های ثابت با پیچ و مهره بر روی زمین به صوررت ثابت نصب می‌شوند. ارتفاع بعضی از این پارتیشن‌ها بلند است . و به سقف متصل می‌شوند. برخی دیگر از این نوع پارتیشن‌ها دارای ارتفاع کوتاه هستند. پارتیشن‌های متحرک یا شناور همان‌طور که از نام‌شان پیدا است، قابل جا‌به‌جایی هستند. افراد برای تغییر دکوراسیون می‌توانند محل قرارگیری پارتیشن‌ها را طبق سلیقه مورد نظر خود تغییر دهند.

قابلیت داکتینگ داخلی پارتیشن دوجداره:

در پارتیشن دوجداره، بین ستون های جانبی و تیرهای افقی فضایی ایده آل برای کلیه ی کابل های برق ،یو پی اس، تلفن ، شبکه و سایر کابل های مورد نیاز بطور تقریبا نامحدود تعبیه شده است. که این موضوع باعث می شود شما از داکت های رو کار که شکل پارتیشن را خراب میکند.

بی‌نیاز باشید.داکتینگ را میتوان در هر جایی از پارتیشن دوجداره تعبیه کرد ولی داکتینگ اکثرا نزدیک به کف زمین کار میشود که هم بتوان از آن برای انتقال احتمالی به داکتهای احتمالی موجود درکف استفاده کرد. هم از معلق بودن کابلها بروی بدنه پارتیشن پرهیز نمود.

 

مدولار بودن پارتیشن های دوجداره :
مدولار بودن نوعی از پارتیشن های دوجداره باعث می شود که بتوانید محصول را در صورت نیاز از محل نصب قبلی جمع آوری کرده و با تغییر سایز دادن مجدد آن، در محل جدید خود با کمترین هزینه نصب نمایید.

 

تنوع رنگ بندی در پارتیشن های دوجداره:

پس از انتخاب فرم پارتیشن و تایید آن، کارفرما کاملا در انتخاب رنگ و کالیته آزاد بوده و هیچگونه محدودیتی در این زمینه برای کارفرما وجود ندارد. در انتخاب رنگ برای پارتیشن دو جداره کارفرما دو مقطع برای انتخاب سمپل خواهید داشت.

یک مقطع پانل های روی پارتیشن که در هر دو طرف بروی استراکچر فیکس میگردد که شما میتوانید کلیه پانلها و یا تعدادی از آنها را با کالیته(رنگ ام دی اف) انتخاب نمایید و قسمت بعدی لاین بین دو پانل است.  که خطی زیبا با اختلاف سطع بروی طرح ما ایجاد کرده و پارتیشن را بُعدی دیگر میده که این قسمت را نیز میتوان از هر رنگی استفاده کرد، که البته انتخاب این رنگ بستگی به طرح پارتیشن دوجداره دارد .که در قیمت پارتیشن دوجداره تاثیر گذار است.

اخباروبلاگ

پارتیشن اداریپارتیشن دوجدارهپارتیشن دوجداره mdfپارتیشن دوجداره ام دی افپارتیشن دوجداره کرکرهقیمت پارتیشن های دوجداره

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!