قیمت پارتیشن شیشه ای :

شاید نام پارتیشن شیشه ای در بین انواع و اقسام پارتیشن هایی که وجود دارد زیاد به گوشتان خورده باشد و برایتان سوال هایی بسیاری در رابطه با آن پیش آمده باشد که در اینجا سعی داریم به توضیح این نوع پارتیشن بپردازیم.
در ابتدا باید گفت در گذشته برای پارت بندی و جداسازی یک ساختمان از دیوار و به طور جزئی بخواهیم بیان کنیم از آجر و مصالح استفاده میشده است اما امروز با توجه به پیشرفتی که در جهان رخ داده است از پارتیشن به عنوان جایگزین دیوار استفاده میشود که هم زیباتر است و هم از نظر قیمت به صرفه تر است.
قیمت پارتیشن شیشه ای بسته به اینکه چه مدلی باشد و چه اندازه و ارتفاعی باشد و فاکتورهای دیگر متفاوت خواهد بود که به توضیح آن خواهیم پرداخت.

پارتیشن شیشه ای چیست؟در چه قیمتی وجود دارد؟دارای چه مدلی هایی است؟

این سوال ها ممکن است برای شما پیش آید که به توضیح آن میپردازیم:
پارتیشن شیشه ای به عنوان یکی از دیوارهای امروزی و مدرن طرفداران بسیار زیادی دارد و افراد زیادی در محیط اداری از آن استفاده میکنند و علاوه بر استفاده در محیط های اداری میتوان در رستوران ها هم از آن بهره جست.

پارتیشن دوجداره mdf

شیشه هایی که در پارتیشن های شیشه ای به کار برده میشود یکسان نیست و دارای تنوع میباشد و این تنوع هم در جنس وجود دارد و هم در طرح؛یکی از انواع آن شیشه ها شیشه ساده میباشد که از جنس سکوریت میباشد و این مدل شیشه برای افرادی که اتاق شیشه ای ساده دارند برای پارتیشن های آنها مناسب میباشد.
نوع دیگر از شیشه های پارتیشن نوع طرح دار آن میباشد که این مدل زیبایی بیشتری نسبت به طرح ساده دارند و تنوع طرح های آن هم بالا است و شما میتوانید بسته به سلیقه خود هرکدان را میخواهید انتخاب کنید.

 

پارتیشن شیشه ای مناسب چه اماکنی است؟

شاید فکر کنید که از پارتیشن شیشه ای فقط در محیط های اداری میتوان استفاده کرد و این یک باور اشتباه میباشد چرا که در منزل هم میتوان از آن استفاده کرد برای مثال اگر شما حیاط بزرگی دارید میتوانید از این مدل پارتیشن استفاده کنید که نسبت به سایر مدل ها زیباتر و لوکس تر نیز میباشد.
قیمت پارتیشن شیشه ای بسته به اینکه دوجداره باشد یا تک جداره متفاوت است که انتخاب آن به سلیقه افراد و نیازی که دارند و همچنین محیطی که میخواهند در آن نصب کنند بستگی دارد.

پارتیشن شیشه ای دوجداره طرفداران بیشتری دارد و بیشتر مورد استفاده واقع میشود چرا که خاصیت آکوستیک بیشتری نسبت به تک جداره ها دارند علاوه بر این دارای مزایای بیشتر دیگری از قبیل زیبایی بیشتر،دکوراتیو بودن،ایستایی بیشتر نیز میباشد،همچنین در رابطه با پارتیشن شیشه ای تک جداره باید گفت که این مدل دارای قیمت مناسبتری نسبت به دوجداره میباشد،بسیار سبک است و حمل و نقل آن راحتتر است و مهمتر از این ها نصب آن که یک مرحله مهم در پارتیشن ها میباشد راحتتر است و بهتر صورت میگیرد.

تفاوتی که پارتیشن شیشه ای دوجداره با تک جداره دارد این است که امکان استفاده از پرده کرکره دار در پارتیشن شیشه ای دوجداره ممکن است و در تک جداره ممکن نیست.
هردو قسم ذکر شده(تک جداره و دوجداره)قابلیت های مشترکی دارند که عبارتند از؛
از ورود نور و صدا جلوگیری میکند و در برابر گرما و سرما عایق میباشد.

آخرین پروژه هاآموزش هااخباروبلاگ

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!