قیمت پارتیشن تک جداره


قیمت پارتیشن تک جداره :

امروزه با توجه به تورمی که گریبان گیر جامعه میباشد و روزبه روز قیمت کالا ها حالت نوسانی دارد و رو به بالا میباشد قیمت یک کالا برای مشتریان مهم است و پارتیشن تک جداره هم از این قاعده مستثنا نیست.

ممکن است برای شما سوالی مطرح شود که پارتیشن تک جداره چیست و چه کاربردی دارد؟
در گذشته برای جداسازی و تفکیک قسمت های یک ساختمان از دیوار و مصالح سنگین استفاده میکردند اما امروزه پارتیشن ها جایگزین آن شده است.
از پارتیشن ها در محیط های مختلف از جمله اداره،خانه،باشگاه،دانشگاه و…..میتوان استفاده کرد.
پارتیشن های تک جداره موجب صرفه جویی در قیمت میشود و علاوه بر آن قابلیت این را دارد که زیبایی دوچندانی به محیط و فضا ببخشد.
قیمت پارتیشن تک جداره به موارد مختلفی بستگی دارد که عبارتند از جنس،اندازه و ارتفاع و…….

قیمت پارتیشن تک جداره :

پارتیشن های تک جداره در مدل های چوبی، آلمینیومی،MDF،فلزی،شیشه ای و…… موجود میباشد و اینکه شما کدام جنس را انتخاب کنید بسته به اینکه برای چه فضایی میخواهید متفاوت خواهد بود مثلا پارتیشنی که برای دفتر و محیط کار انتخاب میکنید با پارتیشنی که برای خانه انتخاب میکنید متفاوت خواهد بود . و در نتیجه در قیمت آن هم موثر خواهد بود.

یکی از جنس های پارتیشن تک جداره شیشه ای میباشد که این شیشه ها بسته به سلیقه و کارایی متفاوت میباشد این نوع شیشه ها عبارتند از رنگی،مات،شفاف و……
لازم به ذکر است که گفته شود برخلاف پارتیشن شیشه ای دوجداره نصب پرده در پارتیشن شیشه ای تک جداره امکان پذیر نیست.

از دیگر مدل های آن ام دی اف میباشد که نسبت به سایر جنس ها طرفدار بیشتری دارد و بیشتر مورد رضایت واقع شده زیرا نسبت به مابقی مدل ها موجب جلوگیری از ورود صدا و حرارت میشود و علاوه بر آن موجب روشنایی محیط میگردد.در کل میتوان گفت این مدل نسبت به سایر مدل ها امروزی تر و مدرن میباشد.
از دیگر مدل های پارتیشن تک جداره مدل لترون میباشد،لترون ترکیبی از چند لایه تخته چوب میباشد این تخته چوب ها از چوب نرم و یا ضایعات خرد شده و تراشه های کارخانه چوب بری تشکیل شده است.

قیمت پارتیشن تک جداره

لازم به ذکر است که لترون باMDFمتفاوت است و نباید این دو را با یکدیگر خلط نمود.
پارتیشن تک جداره نسبت به پارتیشن دوجداره سبکتر میباشد و حمل و نقل آن راحتتر میباشد و قابلیت نصب بهتری هم دارد و علاوه بر آن دارای قیمت مناسبتری نیز میباشد.یکی از بهترین مزایای این نوع پارتیشتن این است که امکان استفاده از قفل بر روی درب آن وجود دارد.
از دیگر مزایای آن میتوان گفت دارای نورگیری زیبا و دلباز و منحصر به فرد است،در برابر رطوبت و عامل های خارجی مقاوم است.

اجزای پارتیشن تک جداره عبارتند از:

ستون های آلمینیومی که به آنها کلاف گفته میشود.
رابط بین ستون ها که به آنها قید گفته میشود‌.
از ام دی اف برای پر کردن فضای بین ستون ها استفاده میشود و از شیشه جهت زیبایی بین ستون ها بهره میبرند
قیمت پارتیشن تک جداره بسته به اینکه پارتیشن شما در چه ارتفاع و اندازه ای باشد متفاوت خواهد بود ارتفاع پارتیشن شما به صورت
کوتاه،نیمه بلند،بلند و حتی گاهی تا سقف میباشد اما در هر حال توصیه میشود ارتفاع درب پارتیشن کمتر از ۲متر نباشد.

اخباروبلاگ

قیمت پارتیشن تک جداره

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!