قیمت پارتیشن اداری :

قیمت پارتیشن اداری از موارد مهمی است که هنگام خرید آن باید مورد توجه واقع شود زیرا امروزه با توجه به وجود تورم و افزایش بی رویه قیمت ها هنگام خرید یک محصول باید به ویژگی ها و نکاتی توجه کرد تا خریدی منحصر به فرد انجام شود که هم از لحاظ استفاده مفید باشد و بتوان از آن بهترین استفاده را کرد و هم از نظر قیمت و پارتشن اداری هم از این قاعده مستثنا نیست.


پارتیشن های اداری با توجه به اینکه از چه مدلی باشد دارای قیمت های متفاوت است به عبارتی دیگر نوع و مدل و رنگ و جنس و…….. در قیمت آن موثر میباشد.
پارتیشن اداری یکی از انواع پارتیشن ها میباشد که برای پارت بندی و جداسازی در اداره ها و دفترها مورد استفاده واقع میشود.اینکه پارتیشن شما دارای چه ویژگی هایی از قبیل رنگ و متریال و ارتفاع و نوع کاربرد آن و…. باشد در قیمت آن موثر خواهد بود که درمطالب آینده به آن میپردازیم:

 


هنگامی که صحبت از قیمت پارتیشن اداری میشود موارد دیگری در آن تاثیر است که عبارتند از نوع و مدل آن؛
پارتیشن های اداری به دو نوع ثابت و متحرک در انواع متریال های متنوع و تعداد جداره ها تقسیم میشود که به شرح زیر میباشد:
چوبی،فلزی،شیشه ای،ترکیبی،MDFو…..‌ و از نظر تعداد جداره هم باید گفت دارای دوجداره و تک جداره میباشد.


هرکدام از این پارتیشن ها خود دارای انواع و اقسام مختلفی میباشد برای مثال پارتیشن های اداری بسته به اینکه از چه نوعی باشد یعنی چه ارتفاعی چه رنگی و…..متفاوت است.
در میان اقسام بیان شده پارتیشن های دوجداره مورد استفاده بیشتری واقع میشود و طرفداران بیشتری نیز دارد
دلیل محبوبیت آنان این است که پارتیشن های دوجداره دارای زیبایی خاصی میباشد این نوع پارتیشن علاوه بر زیبایی و منحصر به فرد بودن پوئن مثبتی دیگر دارد و آن این است که مانع عبور نور و گرما و صدا میشود.

 

پرکاربردترین نوع پارتیشن اداری :

از پر کاربردترین نوع پارتیشن های اداری مدل شیشه ای آن میباشد زیرا این نوع پارتیشن محیط را هم برای بازدید کنندگان و هم برای کارمندان جذابتر میکند و صرفه اقتصادی بالایی هم دارد در این نوع مدل که به آن پارتیشن دوجداره کرکره ای میباشد از شیشه به عنوان دوجداره استفاده شده است که این کار موجب زیبایی خاصی در پارتیشن میشود‌.
پارتیشن های دوجداره به دلیل ویژگی هایی مانند زیبایی بیشتر،دکوراتیو بودن،ایستایی و همچنین خاصیت آکوستیک بهتر نسبت به پارتیشن های معمولی استفاده بیشتری میشود.


پارتیشن های اداری علاوه بر اینکه برای پارت بندی و جداسازی یک بخش از سایر بخش ها استفاده میشود برای پوشاندن قناسی دیوار یا کج بودن دیوار به دلیل معماری نامناسب میتوان استفاده نمود از دیگر موارد کاربرد آن این است که میتوان برای پوشاندن ستون ها در محل کار از آن استفاده کرد.
قیمت پارتیشن اداری علاوه بر موارد بیان شده به مورد دیگری نیز بستگی دارد و آن این است که از وسایل و ابزار های متفاوتی استفاده میشود و اینکه از چه وسیله ای استفاده شود قاعدتا در هزینه ها و قیمت ها تاثیر دارد.این وسایل عبارتند از:
دریل برقی،دریل شارژی،عمودبر،جعبه ابزار و…….

آخرین پروژه هاآموزش هااخباروبلاگ

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!