قیمت پارتیشن اداری کرکره ای

قیمت پارتیشن اداری کرکره ای :


امروزه با توجه به وجود تورم و افزایش بی رویه قیمت ها هنگام خرید یک محصول باید به ویژگی ها و نکاتی توجه کرد تا خریدی منحصر به فرد انجام شود که هم از لحاظ استفاده مفید باشد و بتوان از آن بهترین استفاده را کرد و هم از نظر قیمت. پارتیشن های اداری کرکره ای با توجه به اینکه از چه مدلی باشد دارای قیمت های متفاوت است به عبارتی دیگر نوع و مدل و رنگ و جنس و…….. در قیمت آن موثر میباشد.


پارتیشن اداری یکی از انواع پارتیشن ها میباشد که برای پارت بندی و جداسازی در اداره ها و دفترها مورد استفاده واقع میشود.اینکه پارتیشن شما دارای چه ویژگی هایی از قبیل رنگ و متریال و ارتفاع و نوع کاربرد آن و…. باشد در قیمت آن موثر خواهد بود که درمطالب آینده به آن میپردازیم:


شاید مهمترین سوالی که برای شما پیش آید این است که اصلا پاراتیشن اداری دارای چه اقسامی میباشد؟آیا دارای تنوع میباشد یا خیر؟
پارتیشن های اداری به دو نوع ثابت و متحرک در انواع متریال های متنوع و تعداد جداره ها تقسیم میشود که به شرح زیر میباشد:
چوبی،فلزی،شیشه ای،ترکیبی،MDFو…..‌ و از نظر تعداد جداره هم باید گفت دارای دوجداره و تک جداره میباشد.

قیمت پارتیشن اداری کرکره ایقیمت پارتیشن اداری :

هرکدام از این پارتیشن ها خود دارای انواع و اقسام مختلفی میباشد برای مثال پارتیشن های اداری بسته به اینکه از چه نوعی باشد یعنی چه ارتفاعی چه رنگی و…..متفاوت است.
در مطالب قبلی اشاره شد که پارتیشن های اداری به صورت تک جدار و دو جدار میباشد که باید گفت بیشتر از مدل دوجداره استفاده میشود.


پارتیشن های دوجداره داره زیبایی خاصی میباشد این نوع پارتیشن علاوه بر زیبایی و منحصر به فرد بودن پوئن مثبتی دیگر دارد و آن این است که مانع عبور نور و گرما و صدا میشود.
از پر کاربردترین نوع پارتیشن های اداری مدل شیشه ای آن میباشد زیرا این نوع پارتیشن محیط را هم برای بازدید کنندگان و هم برای کارمندان جذابتر میکند و صرفه اقتصادی بالایی هم دارد در این نوع مدل که به آن پارتیشن دوجداره کرکره ای میباشد از شیشه به عنوان دوجداره استفاده شده است که این کار موجب زیبایی خاصی در پارتیشن میشود‌.


روی پارتیشن شیشه ای میتوانید برای کنترل دید و نور محیط اداری از پرده کرکره ای استفاده کرد به این صورت که پرده کرکره ای بین دو شیشه قرار میگیرد علاوه بر آن میتوان در پارتیشن دوجدار کرکره ای از کرکره با مکانیزم ولومی بهره برد که امکان عبور نور به داخل مهیا شود.
پارتیشن های دوجداره به دلیل ویژگی هایی مانند زیبایی بیشتر،دکوراتیو بودن،ایستایی و همچنین خاصیت آکوستیک بهتر نسبت به پارتیشن های معمولی استفاده بیشتری میشود.

در رابطه با نصب پارتیشن های اداری کرکره ای باید گفت که از وسایل و ابزار های متفاوتی استفاده میشود و اینکه از چه وسیله ای استفاده شود در هزینه ها و قیمت ها تاثیر دارد.

این وسایل عبارتند از:
دریل برقی،دریل شارژی،عمودبر،جعبه ابزار و…….
پارتیشن های اداری کرکره ای علاوه بر اینکه برای پارت بندی و جداسازی یک بخش از سایر بخش ها استفاده میشود برای پوشاندن قناسی دیوار یا کج بودن دیوار به دلیل معماری نامناسب میتوان استفاده نمود از دیگر موارد کاربرد آن این است که میتوان برای پوشاندن ستون ها در محل کار از آن استفاده کردیمت پارتیشن اداری کرکره ای:

آخرین پروژه هااخباروبلاگ

قیمت پارتیشن اداری کرکره ای

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!