قیمت فروش پارتیشن

قیمت فروش پارتیشن :

قیمت فروش پارتیشن بر اساس متراژ و جنس ورق های مورد نیاز  تعیین می گردد. امروزه از پارتیشن در جاهای مختلفی مثل ادارت دفاتر بیمارستان ها و حتی برای دکوراسیون فضای منازل مسکونی استفاده میشود.  از پارتیشن برای قسمت بندی محوطه ی داخلی ،به طوری که فضا کارایی بیشتری پیدا کند استفاده میکنند . البته میتوان از پارتیشن بجز قسمت بندی محوطه ی داخلی برای دکوراسیون فضا استفاده کرد.  که بسیار دکور خاص و زیبایی هست .منظور از پارتیشن ‌بندی، جدا کردن فضا و هم چنین تقسیم بندی کردن آن است.

قیمت فروش پارتیشن در فضاهای مختلف متفاوت است. اگر فضایی بزرگ داشته باشیم و آن را تقسیم بندی کنیم، استفاده خیلی بهتری از فضا خواهیم داشت تا این که بخواهیم از آن فضای بزرگ به صورت کلی استفاده کنیم. قیمت پارتیشن بستگی به نوع پارتیشن دارد مثل ما دونوع پارتیشن دوجداره و تک جداره داریم که قیمت آنها متفاوت است.  و جنس این دو نوع پارتیشن انواع مختلفی دارد و جنس انها متفاوت است مثل پارتیشن چوبی، آلومینیومی، شیشه ای، پنل‌های پی وی سی و … که قیمت هر کدام نیز متفاوت است .

پارتیشن دوجداره

قیمت فروش پارتیشن ارازن چقدر است؟

البته پارتیشن باز هم به دو نوع متحرک و ثابت تقسیم بندی میشود. که این هم بستگی به نیاز خریدار و کاربرد پارتیشن دارد .
این محصول دارای اندازه و ارتفاع های مختلفی است که می توان بر اساس نیاز خود و فضای مورد نظر، نوع آن را انتخاب کرد.یکی از خوبی های این موضوع این است که شما میتوانید قسمت های بزرگ فضای داخلی، مانند فضای اداری یا مسکونی را، بدون اینکه ملزم به پرداخت هزینه های بالایی باشید، به قسمت های کوچکتر تقسیم کنید.

 

پارتیشن تک جداره را می توان با ارتفاع های متفاوت نصب کرد. این نوع محصول نسبت به پارتیشن دوجداره قیمت پایین تری دارد و دارای وزنی سبک تر می‌باشد و به راحتی جا به جا میشود اما این نوع پارتیشن زخامت بسیار کمی دارد که همین موضوع باعث شده عایق خوبی برای سرما و گرما و صدا نباشد .

 

قیمت فروش پارتیشن
پارتیشن دوجداره : این نوع پارتیشن هم با ارتفاعات مختلفی قابل نصب است . زخامت پارتیشن دوجداره نسبت به تک جداره بیشتر است و در برابر رطوبت مقاوم است. پارتیشن دو جداره عایق صدا و عایق حرارتی است. در صورتی که در این نوع پارتیشن، از شیشه دو جداره استفاده شود، می‌توان در بین دو جداره آن، از پرده استفاده کرد. به علاوه معمولا نوع و رنگ شیشه های مورد استفاده با توجه به نیاز مشتری برای عبور نور انتخاب می‌شود. این نوع پارتیشن دوجداره نیز مانند سایر پارتیشن ها قابلیت جابه جایی دارد .

 

آموزش هااخباروبلاگ

پارتیشنپارتیشن ارزانقیمت انواع پارتیشنقیمت پارتیشن تکجدارهقیمت پارتیشن دوجدارهقیمت خرید پارتیشنقیمت فروش پارتیشننصب پارتیشننصب پارتیشن تکجداره

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!