پارتیشن دوجداره کرکره

قیمت روز پارتیشن ام دی اف :

قیمت روز پارتیشن ام دی اف یکی از مسائلی هست که ذهن بسیاری از مشتریانی که خواهان خرید آن هستند را به خود مشغول کرده است که این قیمت به موارد بسیاری بستگی دارد که در مطالب بعدی به آن اشاره خواهیم نمود.
در ابتدا بهتر است به اختصار توضیحی در مورد پارتیشن بدهیم و سپس به انواع مختلف آن اشاره خواهیم نمود.
از گذشته‌های دور تا به امروز برای تفکیک و جداسازی بخش های داخلی یک ساختمان راه های مختلفی وجود داشته و دارد. اگر در گذشته از تیغه های آجری و بتنی برای جداسازی استفاده میکردند، امروزه استفاده از این نوع مصالح کمتر شده و مصالحی سبک تر و سریع تر جایگزین آن شده است. باید اشاره کنیم که هر کدام از مصالح محاسن و معایب خاص خود را دارند. یکی از جدیدترین مصالحی که امروزه جایگزین دیوارهای آجری شده پارتیشن ها هستند.

قیمت روز پارتیشن ام دی اف

قیمت انواع پارتیشن ها :

پارتیشن ها در انواع و اقسام مدل ها و جنس ها و در ارتفاع های مختلف وجود دارد که این جنس ها عبارتند از:شیشه ای،فلزی،چوبی،آلمینیومی و….
در رابطه با ارتفاع هم باید گفت از اندازه کوتاه تا بلند و حتی تا سقف وجود دارد.
علاوه بر این تقسیم بندی ذکر شده پارتیشن ها دارای یک تقسیم بندی دیگر هستند که عبارتند از تک جداره و دوجداره.
یکی از اقسام پارتیشن ها،پارتیشن دوجداره ام دی اف میباشد که نسبت به تک جداره پرفروش تر میباشد و طرفداران بیشتری دارد این مدل پارتیشن ترکیبی از ام دی اف و شیشه میباشد که از ام دی اف ۱۶میلی با روکش ملامینه استفاده شده است.

 

قیمت روز پارتیشن ام دی اف به چه مواردی بستگی دارد؟

یکی از رایج ترین سوالاتی که برای مشتریان ایجاد میشود همین سوال مطرح شده است که درادامه به پاسخ آن میپردازیم.
پارتیشن ام دی اف از پرفروش ترین پارتیشن ها در بین مشتریان میباشد و رضایت بیشتری را به خود جلب نموده است زیرا این مدل نسبت به سایر مدل ها دارای تنوع طرح و رنگ بندی بیشتری میباشد و به راحتی با دکوراسیون و فضا ست میشود.

این نوع پارتیشن در مکان ها و فضا های مختلفی مورد استفاده قرار میگیرد که عبارتند از:
اداره ها، خانه،دفتر،باشگاه،دانشگاه و……..
پارتیشن ام دی اف دارای مزایای بسیاری میباشد که در ذیل به آن اشاره خواهیم نمود:
دامنه وسیع وزن مخصوص،سطح صاف و بسیار صیقلی،راحتی کار بر روی ام دی اف از جمله ماشین کاری و سنباده،شکل دهی آسان،نرمی در کار،زیبایی در رنگ و تنوع در مدل و از همه مهمتر قیمت اقتصادی به صرفه و مناسب.
ام دی اف از فراورده های چوبی میباشد که دارای انعطاف پایینی میباشد و برای ایجاد طرح بر بر روی آن نیازمند برش میباشد حتی میتوان بر روی پارتیشن مدنظرتان لوگوی شرکت را طراحی کنید.

قیمت روز پارتیشن ام دی اف به موارد بسیاری بستگی دارد که به چند مورد آن اشاره نمودیم اما مورد دیگری که در قیمت آن تاثیر دارد ابعاد آن میباشد که ابعاد استاندارد آن به شرح زیر میباشد
۱۸۳۰در۳۶۶۰میلیمتر/۱۸۳۰در۴۱۰۰میلیمتر/۱۸۳۰در۲۴۴۰میلیمتر
این ابعاد بیان شده بسته به اینکه محیط و فضا چقدر باشد انتخاب میشود و در نهایت در قیمت پارتیشن ما اثر دارد.

آخرین پروژه هاآموزش هااخباروبلاگ

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!