قیمت انواع پارتیشن مسکونی

پارتیشن ارزان

قیمت انواع پارتیشن مسکونی :

امروزه بسیاری از افراد خانواده در خانه تمایل دارند که فضای خصوصی و دنج تری را برای خود داشته باشند و استفاده از پارتیشن بهترین گزینه میباشد. پارتیشن های مسکونی دارای انواع مختلفی میباشد که بسته به سلیقه افراد و محیط و فضایی که وجود دارد و……متفاوت است و در نتیجه در قیمت آن هم موثر میباشد.
یکی از انواع پارتیشن های مسکونی پارتیشن های گیاهی میباشد یعنی میتوان از گل و گیاه برای ایجاد پارتیشن استفاده کرد و یک قسمت را از قسمت دیگر جدا کرد و پارت بندی را به بهترین نحو انجام داد.

 

انواع پارتیشن :

انواع پارتیشن های گیاهی بسته به نقشه و نیاز ساختمان میتوانند به عنوان پارتیشن های اتاق نشیمن،پذیرایی،ورودی منزل،اتاق خواب مورد استفاده واقع شود. علاوه بر موارد ذکر شده میتوان برای حیاط و پشت بام و تراس استفاده کرد.

از دیگر مدل های پارتیشن مسکونی میتوان به پارتیشن به صورت نیم دیوار نام برد. وجود دیوار های زیاد میتواند باعث ایجاد خفگی و تنگی فضا شود اما اگر همین دیوار ها نباشد باعث میشود حریم خصوصی وجود نداشته باشد و باعث ایجاد شلوغی و حواس پرتی شود.
پارتیشن مسکونی به صورت نیم دیوار با تیرهای تزئینی عمودی و افقی علاوه ب اینکه باعث جداسازی میشود باعث میشود نور و هوای مطبوع هم در بین فضا در جریان باشد‌.از این مدل پارتیشن بیشتر برای آشپزخانه و هال مورد استفاده واقع میشود.

 

قیمت انواع پارتیشن مسکونی

یکی دیگر از مدل های پارتیشن مسکونی مدلی است که میتوان آن را جمع کرد و هروقت که مایل بودید از آن استفاده کنید از این مدل بیشتر برای اتاق خواب استفاده میشود. برای اتاق خواب کودک باید از پارتیشن های هیجان انگیز استفاده کنید مثلا میتوانید در یک پارتیشن یک تونل ایجاد کنید!

از دیگر مواردی که برای تقسیم خانه میتوان از آن استفاده کرد درهای ریلی میباشد این در ها از چوب ساخته میشود و در صورت نیاز به هوا میتواند باز باشد و در صورت نیاز به حریم خصوصی بسته.
درهای ریلی پرده دار مدل دیگر پارتیشن مسکونی میباشد که نسبت به مدل قبلی دارای ظرافت بیشتری میباشد اما اگر حریم خصوصی برایتان مهم است گزینه مناسبی نمیباشد.
استفاده از یک قفسه کتاب میتواند به عنوان یک پارتیشن مسکونی به حساب آید و این نوع پارتیشن متفاوت تر از سایر مدل ها میباشد زیرا شما هرچه کتاب بیشتری تهیه کنید حریم خصوصی بیشتری را هم مهیا خواهید نمود.

قیمت روز پارتیشن ام دی اف
یکی از لوکس ترین و گران ترین پارتیشن های مسکونی مدل سنگی آن میباشد به این صورت که از دیوار سنگ مرمر استفاده میشود این دیوار نه تنها تقسیم فضا را به خوبی انجام میدهد بلکه میتوان به عنوان پایه برای صفحه تلویزیون از آن استفاده کرد.نکته ای که در انتخاب این نوع پارتیشن باید به آن توجه کرد این است که این مدل در خانه های بزرگ و لوکس مورد استفاده واقع میشود و نمیتوان در محیط های کوچک از آن استفاده کرد و علاوه بر این نسبت به سایر مدل ها دارای قیمت بیشتری میباشد.

اگر به دنبال یک فضای خاص و منحصر به فرد برای اتاق خوابتان هستید و تمایل دارید که از پارتیشن استفاده کنید استفاده از پارتیشن بندی رمانتیک با پرده های سفید حریر بهترین گزینه میباشد این مدل پارتیشن نه جلو نور را میگیرد و نه صدا اما تاثیر زیادی در ایجاد فضای شاعرانه دارد و زیبایی خاصی به اتاق خوابتان میبخشد و در مقایسه با سایر مدل ها دارای قیمت کمتری میباشد.

آخرین پروژه هااخباروبلاگ

قیمت انواع پارتیشن مسکونی

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!