درباره ما

درباره ما:

تک پارتشن شاددل

دوستان سلام : 
فعاليت مجموعه تك پارتيشن شاددل از كجا آغاز شد. و به كجا قرار هست برسه فقط لطف خدا بوده و هست. سال ١٣٨١ بود كه اولين گام در زمينه جابجايي يك نوع ديوار جداكننده (پارتيشن) بطور اتفاقي به خواست خدا در مسير اين مجموعه كنوني قرار گرفت. و بعد از ان با تحقيق و كنكاش گروه تازه متولد شده .

تک پارتيشن شاددل نسبت به ادامه مسير تلاش هاي شبانه روزي انجام شد . ونسبت به توليد پارتيشن تكجداره فرم الومينيوم و پارتيشن دوجداره الومينيوم اقدام و به مرور ديگر توليدات مثل پارتيشن دوجداره ام دي اف ، پارتيشن دوجداره سكوريت، پارتيشن كناف، پاراوان، پارتيشن اكاردئون، پارتيشن hpl ، پارتيشن داروخانه، ميز پارتيشني، پارتيشن اختصاصي، پارتيشن سرويس بهداشتي، پارتيشن متحرك، پارتيشن كشويي، پارتيشن چوبي، پارتيشن upvc، پارتيشن مسجدي، پارتيشن خانگي، پارتيشن كلاسيك، پارتيشن بيمارستاني، پارتيشن كارگاهي، پارتيشن سوله، پارتيشن شش ميل، پارتيشن استخر، پارتيشن كابين ، پارتيشن نگهباني و…روانه بازار شد

 

برنامه میدونهدف تک پارتیشن شاددل اولا توليد كار و آموزش به نسل هاي بعدي براي ادامه اين كار و كسب روزي حلال بوده وهست. لكن در ادامه با توجه به استقبال مشتريان و اضافه شدن درخواست كارهاي متفاوت دكوراسيون داخلي و بازسازي ساختمان . و تغييرات كلي تر تزئينات داخل وخارج ساختمان نسبت به ايجاد گروه هاي متخصص و جوان بهمراه استفاده از تجارب اساتيد فن و بزرگترهاو معماران و مهندسان اقدام شد.

 

درباره تک پارتیشن شاددل :

درحال حاضر مجموعه گروه هاي دكوراسيون داخلي و پارتيشن و مبلمان اداري و بازسازي ساختمان. در ابعاد وسيع تري با كادري مجرب در حال انجام پروژه هاي متفاوت بلطف خدا ميباشند.

نام اين مجموعه از فاميلي بنده برداشته شده است . و سعي نموديم تا آنچه در توان داريم با كيفيت و قيمت مناسب وسرعت بالا و خوش قولي به اجرا برسانيم.
بطور مثال شما در هر خيابان و محله تهران بفاصله ۲۰۰ متر از محلي كه ساكن هستيد . ميتوانيد نمونه كار اجرا شده اي از اين مجموعه تك پارتيشن شاددل ببينيد و از كارفرما سوال كنيد . رضايت و كيفيت و سرعت و قيمت محصولات این مجموعه به چه ميزان بوده است.

 

برنامه حرف حسابشرکت در برنامه حرف حساب :

شبکه یک بعنوان کارافرین در زمینه پارتیشن با نام مجموعه تک پارتیشن شاددل و‌ بحث و بررسی چگونگی شکل گیری مجموعه ما و‌ تنوع محصولات پارتیشن و امکان ارسال به سرتاسر نقاط کشور با اقای اسفندیاری مجری برنامه پایش سیما مطرح گردید.

 

 

 

شرکت در برنامه وقت کار شبکه ایران کالاشرکت در برنامه وقت کار شبکه ایران کالا:

شرکت در برنامه وقت کار شبکه ایران کالا که برنامه حدود ۹۰ دقیقه بصورت زنده توسط آقای شاددل . در زمینه چگونگی شکل گیری تکپارتیشن شاددل و مراحل ساخت و‌تولید پارتیشن و کارافرینی و‌امکان جذب نمایندگی در سرتاسر کشور بحث ‌گفتگو شد.

 

 

 

 

 

برنامه مسابقه میدونشرکت در برنامه جشنواره اختتامیه برنامه مسابقه میدون:

شرکت در برنامه جشنواره اختتامیه برنامه مسابقه میدون و بحث و بررسی شروع به کار در نمایشگاه جشنواره میدون و تبادل نظر با اصحاب کارافرینی و مقامات کشوری در زمینه استارتاپ ها و کسب و کارهای دانش بنیان و در اختتامیه جشنواره با جوایز ارزشمند از نفرات برتر جشنواره مسابقه میدون در تالار ۱۳ ابان تجلیل شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برنامه کارآفرینان شبکه ایران کالاشرکت در برنامه تلویزیونی کارافرینان شبکه ایران کالا:

شرکت در برنامه تلویزیونی کارافرینان شبکه ایران کالا که مدت ۳۰ دقیقه از شبکه ایران کالا پخش گردید ودر مورد تولیدات تکپارتیشن شاددل ‌مراحل تولید ‌ونصب و جذب نمایندگی و نیروی کار و نوع محصولات تولیدی و سفارشات از کشورهای همسایه برای صادرات محصول پارتیشن و پارتیشن های پرتابل بحث و گفتگو شد

 

 

 

رادیو اقتصاد برنامه شب آفتابیشرکت در برنامه رادیو اقتصاد بنام شب افتابی:

شرکت در برنامه رادیو اقتصاد بنام شب افتابی بمدت ۲ ساعت بصورت دعوت از میهمان بعنوان کارافرین ‌ومجری توانا اقای جباری که به نحوه شکل گیری و شروع به کار تک پارتیشن و تنوع محصولات و‌خاطرات تلخ و شیرین دوران کاری پارتیشن و تولید مبلمان اداری و محصولات آن بحث و کارشناسی شد

 

 

 

مجموعه تكپارتيشن داراي سايت هاي تخصصي مشاغل مختلف ميباشدكه مثال ميبينيد
سايت بازسازي ساختمان و اپارتمان
www.bazsaziii.ir
سايت كركره برقي
www.irdoors.ir
سايت ميز ناهار خوري و مصنوعات چوبي به نام جامين چوب
سايت هاي متفاوت پارتيشن بطور تخصصي
www.takpartition.net
www.partition.pcn.ir
www.partitioni.ir
……,
اين مجموعه به ياري خدا و همت همكاران و خانواده هاي محترمشان در كنار هم توليد كار نموده و با افتخار سعي بر رضايت مشتريان و همكاران نموده ايم اميدواريم از مجموعه توليدات و خدمات پارتيشن و دكوراسيون داخلي و مبلمان اداري و… رضايت داشته باشيد، به اميد روزهاي بهتر براي تمامي هموطنان عزيز
خدمات ما بدون تعطيلي و توليدات پارتيشن ما ٤٨ ساعته نصب ميگردد
خوش قولي ملاك كار ماست
۰۲۱۲۲۳۳۷۱۳۲
۰۲۱۸۸۵۱۷۰۹۹
۰۲۱۲۲۸۷۹۴۸۴
ارادتمند شما محمد شاددل
۰۹۱۲۶۸۵۲۵۰۲