تولید کننده انواع پارتیشن دوجداره

پارتیشن

پارتیشن


تولید کننده انواع پارتیشن دوجداره :

پارتیشن های دوجداره انواع مختلفی دارند که رایج ترین آن پارتیشن دوجداره از جنس mdf است. این پارتیشن اکثراً بین mdf 13 تا ۱۶mdf ساخته می‌شود که لبه های آن با نوار pvc عایق شده است . ضخامت پارتیشن ام دی اف دو جداره ۱۰ سانتی متر می باشد که پارتیشن ام دی اف دو جداره به صورت کوتاه , نیمه بلند و بلند و همچنین تا ارتفاع سقف اجرا می گردد.ارتفاع پارتیشن بستگی به عواملی مثل گردش هوا و عایق شدن از لحاظ صدا بستگی دارد.

در پارتیشن های دوجداره ی mdf در جدار های آن از شیشه نیز استفاده میشود. ارتفاع استفاده از شیشه ها در این نوع پارتیشن ها بستگی به نور موجود در محل و همچنین قرار گیری صندلی در پشت پارتیشن و سلیقه مشتریان متغییر می باشد. از پارتیشن دوجداره در مراکز درمانی و بیمارستان ها نیز استفاده میکنند.

 

تولید کننده انواع پارتیشن دوجداره

 بهترین تولید کننده انواع پارتیشن دوجداره :

این پارتیشن ها باید قابلیت ضد آب بودن را داشته باشند و عایق خوبی برای صدا باشند . پارتیشن دوجداره جذبی نیز نوعی دیگر از پارتیشن های دوجداره است .این نوع پارتیشن اتصال و نصب متفاوتی دارد .در این نوع ابتدا اسکلت پارتیشن نصب شده بعد از آن بدنه ی پارتیشن درون این دیواره ها چفت میشود. که البته این نوع پارتیشن عمر کوتاهی دارد و ممکن است بعد از مدتی اتصالات آن شُل شود .

 

 

جالب است بدانید در مراکز نظامی نیز از پارتیشن استفاده میشود .اما محدودیت های در این رابطه وجود دارد که به فکر دیوار کاذب و روش های سنتی باشند . به همین جهت در چنین مراکزی پارتیشن های خاص با طرح و جزیئات متفاوتی ساده می شود.در مراکز آموزشی هم از پارتیشن استفاده میشود که حذف اصلی این عمر جلو گیری از ورورد و خروج صدا و تفکیک محیط است .

 

انواع دیوارک :


پارتیشن الومینیومی: این نوع پارتیشن میتواند هم دوجداره باشد هم تکجداره .میتوان گفت که پارتیشن آلومینیومی گرون ترین پارتیشن بازار است و نسبت به بقیه پارتیشن ها قیمت بالاتری دارد. پارتیشن آلومینیومی چه دوجداره باشد چه تکجداره فریم و اسکلت پارتیشن از جنس آنالیز می باشد یا آنادایز شده است و بقیه قطعه ها از شیشه می باشند که این شیشه نیز خود می تواند تک جداره یا دو جداره باشد.

تولید کننده انواع پارتیشن دوجداره

پارتیشن دوجداره شیشه ای یا همان فرم لیس:

این نوع پارتیشن بدون فرم دور و اسکلت است وبه عنوان پارتیشن شیشه ای معروف است . این نوع پارتیشن را بیشتر در راه پله و بیرون ساختمان ها میتوانید مشاهده کنید .این نوع پارتیشن از نظر ایمنی توصیه نمیشود و برای محل کار نیز مناسب نیست. نوعی پارتیشن کوتاه وجود دارد که برا ادارات بسیار مناسب است.ارتفاع آن ۱۲۰ سانتی متر است و برای ایجاد نمودن نظم و همچنین تمرکز پرسنل از آن استفاده می شود و مدیر هم می‌تواند نظارت بهتری بر روی کارکنان داشته باشد.

آخرین پروژه هاآموزش هااخباروبلاگ

پارتیشنپارتیشن آلومینیومیپارتیشن دوجدارهتولید کننده انواع پارتیشن دوجدارهقیمت پارتیشن

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!