تولید پارتیشن فلزی :


در گذشته برای بخش بندی و جداسازی ساختمان ها و دومحیط از یکدیگر از مصالح و آجر استفاده میشده است که هم سنگین بوده است و هم هزینه بیشتر داشته و علاوه بر این مسائل وقت بیشتری هم هدر میرفته است اماامروزه جایگزین مناسبی برای آنها پیدا شده است و آن این است که برای بخش بندی و جدا کردن قسمت ها میتوان به تولید پارتیشن پرداخت. تولید پارتیشن ها بسته به محیط و سلیقه و نیاز افراد متفاوت است ممکن است چوبی باشد یا فلزی و یا شیشه و یا ترکیبی منظور از ترکیبی آن است که مثلا در قسمت پایین آن چوب قرار دارد و بالا آن شیشه ای است و یا مدل هاییی از این قبیل.


در رابطه با تولید پارتیشن فلزی باید گفت که اینو نوع پارتیشن دارای قدرت استحکام بالایی میباشد که باعث ضربه گیری در آن میشود یکی دیگر از معایب این نوع پارتیشن آکوستیک بودن آنها برای صدا میباشد.از فاکتور های مهمی که هنگام طراحی و ساخت پارتیشن فلزی باید به آن توجه کرد زیبایی و لوکس بودن آن میباشد.
هنگام تولید پارتیشن فلزی سوالی که از ذهن خطور میکند این است که این نوع پارتیشن چه ویژگی هایی دارد که ارزش تولید کردن داشته باشد آیا تولید آن مفید است یا خیر؟

 

ویژگی های پارتیشن فلزی :

در ادامه به ویژگی های این نوع پارتیشن پرداخته میشود تا بیشتر با آن آشنا شوید:
پارتیشن های فلزی دارای وزن کم است که قابلیت حمل و نقل آسان را مهیا میکند. از دیگر ویژگی های آن این است که در برابر آتش مقاوم میباشد.
از بهترین مزایای آن میتوان به نصب راحت و سریع و قیمت مناسب آن اشاره کرد زیرا با وجود چند پیچ و مهره نصب و جابه جایی آن کار چندان سختی نیست و در توضیح قیمت هم باید گفت پارتیشن فلزی قیمت مناسبتری نسبت به بقیه دارد. یکی از حسن های مهم این نوع پارتیشن این است که با هر محیطی سازگار است مانند باشگاه،اداره،حیاط،هتل و……نظافت این نوع پارتیشن ها بسیار راحت است و وقت زیادی هدر نمیرود.

 

در رابطه با تولید پارتیشن فلزی باید اشاره کرد که پارتیشن فلزی در انواع و اقسام متفاوتی طراحی شده است که بسته به سلیقه و نوع کاربرد آن متفاوت خواهد بود. میتوانیم فلز را جوری طراحی کنیم که هیچ نور و صدایی از آن عبور نکنید و یا برعکس آتقدر توری مانند تولید شود که هم صدا و هم نور عبور کند.
پارتیشن ها را میتوان در ارتفاع های متفاوت طراحی و تولید کرد علاوه بر آن میتوان جوری طراحی کرد که اصلا به پیج نیازی نداشته باشد.
از آنجایی که فلز رنگ های مختلفی را در بر میگیرد لذا دست شما در رنگبندی باز است و از هر رنگی که تمایل داشته باشید بسته به سلیقه و نیاز و علاوه بر این دو فاکتور مهم با توجه به چیدمان محیط میتوانید استفاده کنید.


در دنیای امروزه که علم و تکنولوژی پیشرفت کرده است میتوان با توجه به سلیقه و نیاز مشتری پارتیشن های فلزی را تولید کرد یعنی مشتری میتوان آن چیزی که مدنظرش هست را سفارش دهند و طراحان برای او طراحی و تولید کنند حتی امکان حکاکی بر روی این نوع پارتیشن ها وجود دارد و شما میتوانید مثلا لوگوی برند شرکتتان را بر روی آن طراحی کنید.

آخرین پروژه هااخباروبلاگ

تولید پارتیشن فلزی

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!