تك پارتيشن با انجام پروژه هاي پارتيشن و دكوراسيون داخلي و مبلمان اداري


پارتيشن و دکوراسیون :

پارتيشن و دکوراسیون را بخاطر بسپاريد. گروه تك پارتيشن با انجام پروژه هاي پارتيشن و دكوراسيون داخلي و مبلمان اداري در خدمت شماست . و از آخرين پروژه ها در همين سايت پارتيشني و كانال تلگرامي تك پارتيشن  https://t.me/partitionshaddel و كانال اينستگرام تك پارتيشن گزارش كار ميدهد .

پارتیشن و دکوراسیون در این پروژه در حال اجرا است. و شما ميتوانيد از پروژه هاي درحال اجرا تك پارتيشن براي اطلاع و يا ديدن نمونه كارهاي متفاوت اطلاعات بگيريد .

 

پروژه پارتیشن و دکوراسیون تک پارتیشن شاددل :

جديدترين پروژه پارتيشن سرايداري و پارتيشن نگهباني ساختمان اياذي و كابينت سرايداري و طراحي و نصب دكور فروشگاه ارايشي و بهداشتي٬ با mdf سفيد وقاب مشكي و درب ريلي شيشه اي در ميدان بروجردي تهران ١٩ مهر ٩٦ است. و همچنين مراحل طراحي ميز كانتر بشكل كشتي براي شركت كشتيراني و نصب پارتيشن در سوله نظراباد هشتگرد٬ بصورت ام دي اف انجام گرديد .

گام به گام بلطف خدا در كنار هم رو به جلو خواهيم رفت و از توليد ملي حمايت خواهيم نمود . هدف ما توليد كار براي فرزندان همين مرزو بوم و فروش محصولات و دكوراسيون و پارتيشن ايراني ميباشد. با ما همراه شويد.  افتخار ما خدمت رساني به هموطنانمان با محصولات ايراني مي باشد.

 

تفاوت دکوراسیون منزل و اداری :

تقاوت دکوراسیون منزل و اداره به قدری با هم متفاوت است. که گاهی از دو طراح متفاوت برای انجام این کار استفاده می کنند. انجام این کار نیازمند تجربه بالا در امر طراحی و اجرای انواع دکور ها و آشنایی کامل با مباحث رنگ شناسی و استاندارد های خانه می باشد. ما در دکور کردن خانه  از متریال های گرم و گاهاً چوبی استفاده می کنیم. این درحالی است که در دکور کردن ادارات از رنگ های طوسی و خنثی ، و گاهی هیجان انگیز استفاده می کنیم. تا در محیط کار احساس خستگی نداشته باشیم.

در بسیاری از دکوراسیون های اداری از چوب هم استفاده میکنیم. اما جنس چوب استفاده شده در این مدل دکورها ، و رنگ آن بسیار اهمیت دارد. و به هین منظور ما از دکواتورهای حرفه ای و آشنا به تمام دکوراسیون ها در طراحی و ایده پردازی در ادارات و شرکت های شما ، استفاده می کنیم.

 

دکوراسیون داخلی :

دکوراسین داخلی ٬ در یک خانه یکی از مهم ترین ارکان اصلی است. که همه ما هزینه های زیادی هم بابت دکور خانه پرداخت می کنیم. اما مهم ترین مسئله انتخاب مناسب ترین مدل دکور بر حسب سلیقه شما می باشد. که ما دراین مسیر ٬ شما را راهنمایی و کمک خواهیم کرد.

مشاوران ما با داشتن تجربه بالا در زمینه دکوراسیون داخلی و نصب انواع پارتیشن ٫ بهترین نمونه کارها را دارا هستیم. و می توانیم شما را در انتخاب بهترین دکور انتخاب کنیم.  حتی در صورت نیاز می توانیم به شما بهترین نمونه های دکوراسیون ترکیبی را معرفی کنیم.

آخرین پروژه هاآموزش هااخباروبلاگ

پارتیشنپارتیشن دوجدارهپارتیشن و دکوراسیوندکوراسیوندکوراسیون جدیددکوراسیون داخلی

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!