پارتیشن اکاردئون هتل قصر نطنز


پارتیشن اکاردئون هتل قصر:

پارتیشن اکاردئون یکی از کاربردی ترین نوع دیوارک های تاشو ، در رستوران ها و تالارها می باشد. چون در فضاهای بزرگ برای کاور کردن بخشی از سالن از این دیوارک متحرک استفاده می کنیم. که هم امکان پوشش را دارد. و هم امکان کنار کشیدن آن ، و باز شدن فضا را هم به ما میدهد.

پارتیشن اکاردئون با سفارش هتل قصر نطنز ، برای جداسازی تالار وسالن اقایان و سالن پذیرایی بانوان بشرح ذیل، به لطف حق و‌همت همکاران بانجام رسید.  و‌ تحویل کارفرما گردید.
دیوار پارتیشن در سه دهنه بسیار بزرگ و‌ارتفاع ۳۵۰ سانت در زیر سقف کاذب با شرایط خاص نصب گردید.

 

اجرای پارتیشن اکاردئون :

متریال پارتیشن اکاردئون از جنس ام دی اف ۱۶ میل گردویی انتخاب شد. و با شیار زدن برروی عمق خام ام دی اف ۱۶ میل لولا لاستیکی جانمایی شد.
تقویت بلبرینگ و ریل بعلت وزن بالای سازه مورد توجه ، و‌ دقت همکاران قرار داشته . و سعی شد تا استانداردهای لازم برای این دیوار mdf متحرک که برروی یک ریل قرار میگیرد.  انجام گردد.
دیوار اکاردئون از وسط دهنه کار به طرفین جمع میشوند.
قبل از نصب این نوع از پارتیشنهای اکاردئونی ، از شاسی قوطی اهن ۶در ۴ زیر سقف کاذب و آویز گرفتن، از سقف اصلی را در برنامه قرار دادیم.  تا این سازه بتواند وزن پرده چوبی اکاردئونی را تحمل نماید.
نصب این سبک پارتیشن ریلی مشابه پرده لووردراپه میباشد . ولی با این تفاوت که ریل و بلبرینگ ها کاملا صنعتی و مستحکم میباشدوقفل سوئیچی دارد.
این سبک پارتیشن اکاردئون و پارتیشن متحرک از ورق پی وی سی و یا ام دی اف ۱۶ میل و یا ۸ میل و یا فوم تولید میگردد.

درب ریلی و درب اکاردئون و درب متحرک از دیگر نامهای این نوع از پارتیشن اکاردئونی میباشد.
این پروژه ۲۴ اسفند۹۶به لطف خدا و همت همکاران تحویل کارفرما گردید.

تک پارتیشن مجری پارتیشن اداری و تجاری و خانگی یا مسکونی ، انواع پارتینشهای دوجداره و تک جداره ، پاراوان و دیوارک های بیمارستانی و مطب و کلینیک ،و اجرای انواع بازسازی و  اجرای سقف کاذب و تجهیز تالارها و رستوران ها و لابی هتل ها با انواع میز و صندلی های تمام چوب 
۰۲۱۲۲۳۳۷۱۳۲

آخرین پروژه هاآموزش هااخباروبلاگ

پارتیشنپارتیشن ادرایپارتیشن اکاردئونپارتیشن ام دی اف دوجدارهپارتیشن تاشوپارتیشن تالارپارتیشن تک جدارهپارتیشن دوجدارهپارتیشن رستورانپارتیشن سولهپارتیشن مسکونیپارتیشن هتل

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!