اجرای پروژه پارتیشن بندی کارخانه قطعات خودرو سایپا ۲۷ دی ۹۶(تهران)
ارسال شده در: ژانویه 20, 2018, توسط : admin

اجرای پروژه پارتیشن بندی کارخانه قطعات خودرو سایپا ۲۷ دی ۹۶(تهران)

 

رفقا سلام کارکردن در کارخانجات صنعتی و‌سوله های صنعتی ویژگیهای مخصوص خود را دربردارد بطوریکه در مجتمع صنعتی و تولیدی نظم خاصی برقرار است و‌بدلیل عبور پرسنل و‌کارگران و ارباب رجوع درضمن کارروزانه ، تردد لیفتراک و حمل بار و همچنین تخلیه و بارگیری قطعات تولیدی کارخانه نیازبه دقت بالایی دارد.

در چنین فضایی (کارخانه، سوله ، سالن های بزرگ) تردد زیاد و کارصنعتی باعث میشود تا در چیدمان و‌پارتیشن بندی و اتاق بندی ، دقت بیشتری انجام گردد.

در این کارخانه ای که مشاهده میفرمایید سالن غذا خوری کارکنان از بخش تولید بوسیله پارتیشن تکجداره شش میل جداسازی شد قسمت اتاق تعویض لباس کار خانم ها و کمد های مربوطه بوسیله پارتیشن تکجداره ام دی اف تمام شش میل جدا سازی شد وهمچنین اتاق ازمایشگاه نیز بوسیله پارتیشن تکجداره شش میل جداسازی شد.

در قسمت سرور کارخانه برای جلوگیری از اتلاف انرژی و‌همچنین خنک نگه داشتن سرور کارخانه یک اتاقک با پارتیشن تکجداره قاب الومینیوم و‌ام دی اف ۱۶ میل تا ارتفاع سقف اجرا گردید و هر۴ مورد یاد شده در سالن شماره ۲ طبقه اول اجرا گردید.

در سالن شماره یک کارخانه با پارتیشن تکجداره شانزده میل دواتاق مجزا برای تعویض لباس کار اقایان و‌اتاق استراحت کارکنان اقا جداسازی صورت گرفت.

اتاق کنفرانس و‌جلسات در طبقه اول کارخانه و نقطه ای برنامه ریزی شد که با توجه به نصب پارتیشن دوجداره با شیشه های قدی و‌کرکره ولومی دید کافی نسبت به کارکنان هنگام کار داشته باشند و‌ساخت میز جلسات و میزکنفرانس mdf 17 نفره در این اتاق پارتیشن دوجداره به اتمام رسید از زمان سفارش تا تکمیل این پارتیشن بندی ها که بضا دارای قفسه پارتیشن نیز میباشد کمتر از یک هفته در این کارخانه زمان برده است.

شما نیز پارتیشن بندی در سوله و پارتیشن کارگاه و‌یا پارتیشن کارخانه خود را به ما بسپارید گروه تک پارتیشن با فروش استثنایی پارتیشن و‌قیمت مناسب پارتیشن و کیفیت بالاپارتیشن را در کمترین زمان عرضه مینماید ، تجهیز مبلمان اداری تخصص ماست و در راستای تجهیز مبلمان اداری و‌پارتیشن اداری هنوز اموزش را برخود لازم میبینیم تا کاری خوب و‌استاندارد و‌خوش قیمت و‌کاملا ایرانی تحویل مشتریان عزیز نماییم.

۲۹ دی ۹۶ مجموعه تولیدی پارتیشن شاددل