پارتیشن چیست و‌ انواع پارتیشن و پارتیشن ارزان


دیوارک جداکننده بین دویا چند فضا را در اصطلاح پارتیشن نامگذاری شده است.
پارتیشن یا همان دیوارجداکننده میتواند از هرجنسی تشکیل شود .
در ایران بیشترین کاربرد کلمه پارتیشن در دیوارهای جداکننده ام دی اف و شیشه که در ادارات کاربرد بیشتری دارد استفاده میگردد.
تنوع پارتیشن با توجه به نوع متریال و مواد اولیه مصرفی بسیار زیاد است مثلا برای جدا سازی فضا در بین سالن های اداری میتوان از ستونهای الومینیوم هشت پر با پرکننده mdf شش میل و شیشه پارتیشن بندی نمود که به پارتیشن تکجداره شش میل معروف شده است.
پارتیشنها و تولیدکننده های پارتیشن با توجه به درخواست و هزینه کرد کارفرمایان محترم تغییر میکند.
پارتیشن شیشه ای که امروزه بیشتر از گذشته در شرکت های بزرگ کاربرد پیداکرده است به پارتیشن فریملس معروف شده یعنی پارتیشن شیشه ای بدون فرم و چهارچوب  پارتیشن ها از دیوار سیمانی و دیواراجری کاربرد بیشتر و فضای کمتری اشغال میکند ، ضمن اینکه درزمان و‌هزینه نیز صرفه جویی میشود.
امروزه با پارتیشن دکوراسیون داخلی ساختمان نیز چیدمان و مبله میشود بطوریکه مبلمان اداری و دیوارکوب و پارتیشن دیوارک و کمد دیواری و سقف کاذب و کف پارکت و عبور تاسیسات و دیزاین داخلی اپارتمان با پارتیشن طراحی و‌اجرا میگردد.
ارزانترین دیوارک جداکننده مربوطبه پارتیشن تک جداره شش میل الومینیومی میباشدکه بر اساس مترمربع ۱۰۵ هزار تومان محاسبه میگردد .
پارتیشن های دوجداره ام دی اف نیز از استقبال بالایی برخوردار است بطوریکه با تغییر چیدمان استراکچرها و بدنه و ابعاد قاب ام دی اف و شیشه تغییرات زیادی پیدا میکند و قابلیت نصب پرده کرکره ولومی باعث شده تا دید داخل اتاق را اختیاری نماید و هرگاه کاربر بخواهد میتواند با چرخاندن ولوم پرده پارتیشن تغییر وضعیت اتاق را شاهد باشد .
در اماکن پزشکی و درمانی از پارتیشن های متحرک و ثابت نیز استفاده میشود برای جدا سازی بین تخت بیماران و‌اتاق معاینه و نمازخانه و تالارها میتوان از سیستم پارتیشن متحرک و‌پارتیشن اکاردئون بهره برد.
تک پارتیشن با نزدیک به دودهه تجربه در زمینه تولید انواع دیوارهای جداکننده ثابت و متحرک امادگی ارائه خدمات بطور همزان در چند پروژه را داراست .
امیدواریم درصورت تمایل به استفاده از پارتیشن و دیوارجداکننده درمحیط کار و منزل ، خدمتگذار باشیم
www.partitioni.ir
www.takpartition.net
۰۲۱۲۲۳۳۷۱۳۲
۰۲۱۲۲۸۷۹۴۸۴
۰۲۱۸۸۵۱۷۰۹۹
ارادتمند شما شاددل

 

    

    

     

 

    

آخرین پروژه ها

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!