پارتیشن های اداری

 

در اجتماع امروز با وجود جمعیت زیاد و هم همچنین بالا بودن هزینه های داشتن فضایی با متراژهای بالا برای یک محیط اداری باید تمهیداتی را قائل شویم تا بتوانیم از کمترین فضا بیشترین بهره را ببریم. یکی از این تمهیدات استفاده از پارتیشن های ثابت یا متحرک  است .

یکی از فاکتورهای مهم در طراحی فضای اداری است .محیط کاری باید پاسخ گویی همه نیاز های ما در محیط کار باشد .باید محیط با نیاز های شما تطبیق پیدا کند و نقش خود را به عنوان عاملی در آسایش و جذب نیروی کار ایفا کند . به همان اندازه محیط خوب می تواند بر روی راندمان کاری تاثیر گذار باشد یک  محیط نامناسب چه از لحاظ زیبایی و چه از لحاظ عملکردی می تواند بهره وری پرسنل و در نتیجه سازمان را کاهش دهد، در سراسر دنیا به چیدمان فضای اداری توجه خاصی می شود .

با دقت به این موضوع که در یک سازمان یا اداره پرسنل و کارمندان زمانی زیادی و در محل کارشان می گذرانند و یک محیط نا مناسب می تواند بهره وری پرسنل و در نهایت عملکرد سازمان را تحت تاثیر قرار دهد . امروز سازمان ها و ادارات مختلف توجه ویژه ای به چیدمان و مهندسی اداری و پارتیشن های اداری داشته اند .

یکی فاکتورهای مهم در چیدمان فضای اداری و تقسیم بندی فضا ، پارتیشن های اداری است .پارتیشن های اداری با سازه های فولادی و طراحی مدولار محصولی مناسب سازمان ها و برای تجهیز فضای اداری است . این پارتیشن با  قابلیت مدولار خود به راحتی می تواند با محیط های مختلف هماهنگ شود. سازه  اداری فولادی و محاسبات دقیق مهندسی این محصول، امکان اجرا و اتصال به انواع سقف را میسر می کند.

در پارتیشن های دوجداره نما و نما پلاس امکان استفاده از چوب ، شیشه ، ام دی اف و فلز در رنگ های متفاوت و با توجه به محیط سازمان وجود دارد . شیشه های دو جداره ای که در پارتیشن ها به کار رفته است باعث کم شدن حجم صدا و حفظ حریم خصوصی افراد می شود .

شفاف بودن شیشه ها یکی از ویژگی های مهم به کار رفته در پارتیشن ها است .که باعث وسیع تر به نظر آمدن فضاست در عین حال که به زیباتر شدن محیط می شود .همین دو دلیل ساده باعث شده است که سال های زیادی به عنوان یکی از اساسی ترین اجزای معماری و دکوراسیون اداری و داخلی بوده است .

وجود شیشه جدای از زیبایی معایبی هم دارد که مانع از  همه گیر شدن شیشه برای دکوراسیون اداری  می شود.از معایب آن عبارتند از عبور صدا ،محدودیت های پیاده سازی و اجرا در محیط ها کاری.چون بعضی از محیط های کاری توانایی پذیرش شیشه را با توجه به نوع کار خود ندارند .

طراحان تک پارتیشن با توجه و آگاهی از مشکلات و معضلات ناشی از استفاده از شیشه در پارتیشن ها اداری خلاقیت هایی را در طراحی انجام داده اند که که بتوانند بر وری این چالش ها غلبه کنند و بهترین خدمات را ارائه دهند .

پارتیشن های اداری تک پارتیشن به گونه ای طراحی شده است که دفتر کار شما در ذهن ها ماندگار شود .طراحی های هوشمندانه و تطابق با جدیدترین متدهای طراحی فضای اداری ،اصلی ترین ویژگی های پارتیشن ها اداری محسوب می شود .

زیبایی و البته کارایی پارتیشن ها در محیط اداری از دغدغه های همه ی مدیران و مسئولان شرکت ها است که نماد یک سازمان شناخته است و اهمیت فراوانی دارد .

با تکیه بر ویژگی های منحصر به فرد پارتیشن های اداری تک پارتیشن ، تأثیر بیشتری بر مراجعین شرکت ها می توان گذاشت. استفاده همزمان از چوب و فلز این امکان را به شما می دهد تا براحتی المان های مختلف دکوراسیون اداری مانند شیشه، پرده، موکت، صندلی، کلید و پریز و …. را با پارتیشن اداری خود هماهنگ نمایید. با توجه به قابلیت های فراوان سازه فلزی تک پارتیشن می توان پارتیشن ها را به صورت منحنی و در زوایای مختلف پیاده سازی نمود.

آخرین پروژه ها

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!