پاراوان

پاراوان

جدیدترین مدل های پاراوان :

امروز می خواهیم شما را با وسیله ی پر کاربردی به نام پاراوان آشنا کنیم.در ابتدا باید تعریفی از این وسیله داشته باشیم. پاراوان وسیله ای کاربردی برای استفاده ی بهینه از فضا و زیباسازی محیط است. که به دو صورت پایه دار و بدون پایه در بازار موجود است. شما را با انواع پاراوان آشنا می کنیم.

 

پاراوان چوبی:

پاراوان چوبی از قدیم مورد توجه و استقبال بخش زیادی از مردم بوده و هست. طرفدارهای پاراوان چوبی از سایر انواع آن بیشتر است. گاهی پاراوان چوبی با پاراوان پرده ای ترکیب می شود و تنوع زیادی ایجاد می کند.

 

پاراوان مشبک:

از این نوع از پاراوان مشبک زمانی استفاده می شود که عبور نور اهمیت داشته باشد. پاراوان مشبک کمک می کند نور حبس نشود و بخشی از خانه تاریک نماند. و در طول روز نور هم داشته باشید.

 

پاراوان ام دی ف:

اصولا پاراوان ام دی اف بیشتر در بازار هستند. از ویژگی های پاراوان ام دی اف می توان به سبک بودن، قابل تمیز کردن و قیمت مناسب آن اشاره کرد. برتری پاراوان ام دی اف  این است که با یک دستمال مرطوب به راحتی تمیز می شود.

 

پاراوان لیزری:

یکی از جدیدترین انواع این محصولات پاراوان لیزری است. که تنوع زیادی هم دارد. برای تهیه ی پاراوان لیزری به کمک برش های لیزر بر روی آن برش های مدنظر را ایجاد می کنند. برای اینکه این برش ها خود را بیشتر نشان دهد در زیر برش ها طلق های رنگی استفاده می شود.

 

پاراوان چهارلنگه کاغذ دیواری

پاراوان چهار لنگه ی کاغذ دیواری:

پاراوان چهارلنگه ویژگی های فوق العاده ای دارد از جمله امکان باز و بسته شدن همچنین برتری آنها قابلیت کم وزن بودنشان است. که به آنها پارراوان کاغذ دیواری هم میگویند. از دیگر ویژگی های آن راحتی حمل و نقل و جا به جایی ،تنوع طرح و مدل، بدون مرز در ابعاد، تعداد لنگه ها از سه تا هشت لنگه و بسیار مقرون به صرفه. پاراوان چهار لنگه  یا پاراوان کاغذ دیواری در هیئت ها، مساجد، شرکت ها، ادارات و حتی مدارس برای درست کردن یک محوطه ی جداگانه عالی است. فراموش نکنید که می توانید پاراوان چهارلنگه را در هر ابعادی که برایتان کاربرد دارد سفارش بدهید. 

پاراوان حصیری :

پاراوان حصیری یا همان پارتیشن متحرک ۴ تایی برای استفاده و جداسازی فضاهای موقت و میهمانی کاربرد دارد. در اکثر خانه ها و فروشگاه ها و ادارات از این نوع پارتیشن حصیری وجود دارد. بدنه ی این پارتیشن از پروفیل ام دی اف و پر کننده آن حصیر شده.

 

پاراوان طلقی:

این محصول پاراوان طلقی معمولا دو جداره ساخته می شوند. پاراوان طلقی با برش های لیزری با تنوع در انتخاب پروفیل ، صفحه و طلق متنوع هستند. از ویژگی های دیگر پاراوان طلقی تنوع در طرح ها مطابق با سلیقه ی متفاوت مشتریان، تنوع در رنگبندی پروفیل و صفحه ام دی اف، پروفیل روکش پی وی سی مرغوب با تنوع در رنگبندی و بسته بندی مناسب جهت ارسال به شهرستان ها است.

اخباروبلاگ

پاراوانپاراوان چهار لنگهپاراوان حصیریپاراوان طلقیپاراوان کاغذ دیواریپاراوان لیزریپاراوان مشبک

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!